To i owo
Przez poznanie do poznania...
40 obserwujących
958 notek
561k odsłon
  728   1

Inwazja emigrantów na USA

Inwazja emigrantów na USAimage


Burmistrz Del Rio wzywa wiceprezydent Kamalę Harris, którą prezydent Joe Biden wyznaczył do rozwiązania problemów na granicy, ponieważ w jego mieście są niedobory żywności i leków.image


Nieudolna polityka Joe Bidena wywołała pogorszenie kryzysu z emigrantami na granicy USA.

Organy ścigania w Teksasie zdołały zapanować nad napływem tysięcy nielegalnych imigrantów, którzy w weekend wtargnęli do USA, teraz koczują pod mostem w Del Rio, powołano ochotników z gwardii.

Szef patrolu granicznego USA Raul Ortiz mówi, że pod mostem w Del Rio przebywa obecnie 12 600 migrantów. . Głównie Haitańczycy i Afrykanie.


image


 Samotni dorośli mężczyźni zostaną wydaleni automatycznie (Title 42), ale rodzinny zostaną sprawdzone i wypuszczone do USA z NTA (powiadomienie o pojawieniu się). Zostaną im wyznaczone rozprawy sądowe, a do ich czasu mogą swobodnie przemieszczać się, to błąd administracji Demokratów. Wcześniej w oczekiwaniu na sprawy sądowe emigranci przebywali w ośrodkach zamkniętych.

Zdecydowana większość nielegalnych imigrantów, którzy zostali wypuszczeni do USA, nie pojawia się na terminach rozpraw sądowych, szukaj wiatru w polu. Innymi słowy, gdy zostaną wpuszczeni mogą zostać gdzie chcą. Dopóki stosowne organa ich nie namierzą
...

Lubię to! Skomentuj29 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka