To i owo
Przez poznanie do poznania...
43 obserwujących
1138 notek
754k odsłony
  746   0

Come back Hillary Clinton w wyborach 2024?

image

Demokraci chyba mają kolejny problem….Joe Biden i Kamala Harris stali się niepopularni.

Jedyną rzeczą gorszą od oceny prezydenta jest ocena jego wiceprezydenta Kamali Harris, którą zespół Bidena oskarża o dysfunkcję i brak koncentracji.

Niska aprobata prezydenta Bidena, wątpliwości co do jego zdolności do ubiegania się o reelekcję w wieku 82 lat, niepopularność wiceprezydenta Kamali Harris oraz brak innego silnego demokraty, który pobiegłby w 2024 r. stworzyły próżnię przywódczą w partii. 

image


Ten problem w Partii Demokratycznej uprawdopodobnia niewyobrażalny kiedyś scenariusz: polityczny powrót Hillary Clinton w 2024 roku.

Czy Pani Clinton realnie może wykonać misję, już raz wchodziła do tej samej rzeki?

Oczywiście Joe Biden nadal jest najpoważniejszym kandydatem Demokratów na wybory 2024 roku.

 Poniżej inne najczęściej wymieniane potencjalne kandydatury Demokratów na wybory w 2024 roku.

image

* Kamala Harris: Bez wątpienia ma problemy jako wiceprezydent, ale nadal jest najbardziej prawdopodobną kandydatką.

* Pete Buttigieg: „Burmistrz Pete”, najbardziej naturalnie utalentowany kandydat na polu 2024, był również głównym rzecznikiem rachunku infrastrukturalnego Bidena.

image

* Elizabeth Warren: Senator z Massachusetts nadal cieszy się popularnością wśród liberałów i tym razem nie podzieliłaby głosowania z senatorem Vermont Berniem Sandersem, jak to zrobiła w 2020 roku.

* Amy Klobuchar: Poza Buttigieg, senator z Minnesoty był prawdopodobnie najlepiej ocenianym spośród przegranych kandydatów w 2020 roku, a jej korzenie na Środkowym Zachodzie zawsze są plusem, biorąc pod uwagę mapę wyborczą.

* Roy Cooper: gubernator Karoliny Północnej, czasowo nieobecny w 2024 r., ma wystarczająco dużo czasu na rozważenie swojego kolejnego kroku – począwszy od pełnienia funkcji wiceprzewodniczącego Democratic Governors Association.

* Mitch Landrieu: Zadanie wdrożenia ustawy o infrastrukturze to duże zadanie, do którego były burmistrz Nowego Orleanu podchodzi z upodobaniem.

* Gina Raimondo: Przeskoczyła z gubernatora Rhode Island do sekretarza ds. handlu w administracji Biden, ale pozostają wątpliwości, jest zbyt umiarkowana, by wygrać w tym momencie prawybory Demokratów.

* Gretchen Whitmer: Gubernator stanu Michigan musi wygrać w przyszłym roku trudny wyścig o reelekcję, zanim będzie mogła poważnie rozważyć start w kraju.

* Phil Murphy: Gubernator New Jersey

* J.B. Pritzker: Pritzker jest gubernatorem dużego stanu Środkowego Zachodu (Illinois) i jest bardzo, bardzo bogaty.

* Stacey Abrams: Abrams otwarcie mówił o bieganiu w 2020 roku, zanim przeszedł do wyścigu; ale musi wygrać rezydencję gubernatora Georgii w 2022 roku, zanim zacznie zbytnio o 2024.

image

Jeśli Biden zdecyduje się nie startować, są szanse, że będziemy patrzeć na bardzo zatłoczoną grupę Demokratów, którzy chcą go zastąpić....

Lubię to! Skomentuj46 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka