To i owo
Przez poznanie do poznania...
8 obserwujących
370 notek
102k odsłony
263 odsłony

Prezydent Trump ogłosił start

Wykop Skomentuj32


imagePrezydent Trump ogłosił start

Od razu dyżurni dziennikarze z dyżurnych mediów ujawnili dyżurne sondaże w których Donald Trump z każdym Demokratą przegrywa..

Jeden z Amerykanów polskiego pochodzenia ze sztabu wyborczego Trumpa użył zasłyszane w Polsce powiedzenie: „...Psy szczekają i sikają, a Donald Trump jedzie dalej….”
imageTrump to wielka nadzieja Amerykanów tak jak Ronald Reagan…

A teraz trochę historii, ….według Gallupa rating zatwierdzenia Ronalda Reagana był mniej więcej taki sam jak w przypadku prezydenta Trumpa.

W listopadzie 1984 roku, półtora roku później, Reagan odniósł historyczne zwycięstwo, wygrywając 49 z 50 stanów, przegrał jedynie w stanie Minnesoty Waltera Mondale'a.

To, co wydarzy się w listopadzie 2020 r., jak mówi doktor Sebastian Gorka (Amerykanin pochodzenia węgierskiego): „.. będzie odzwierciedlać trzy rzeczy. Umiejętność, z jaką poszczególni kandydaci prowadzą swoje kampanie; zakres, w jakim ich przesłanie rezonuje; i co tak naprawdę dzieje się od czasu do czasu na froncie gospodarczym, społecznym i międzynarodowym...”

https://twitter.com/i/status/1141219383790002176
Zawsze Republikanie w kampaniach wyborczych zastanawiają się nad słynnym pytaniem Reagana, które doprowadziło go do zwycięskiego zwycięstwa w 1980 r. i zwycięskiego zwycięstwa w 1984 r.

„Czy jesteś w lepszej sytuacji niż cztery lata temu?”

Dzisiaj zdecydowana większość Amerykanów odpowie: jest lepiej...

Nawet tradycyjny elektorat Demokratów, rekordowo niskie bezrobocie wśród Latynosów i Czarnych może być dla prezydenta Trumpa powodem do wypłaty dywidend politycznych.

Nowy sondaż Wall Street Journal / NBC pokazuje aprobatę prezydenta Trumpa na 32 procent wśród Latynosów i 17 procent wśród Czarnych. W porównaniu z 29 procentami Latynosów i 8 procentami Czarnych, którzy głosowali na Trumpa w 2016 roku, może to być zmiana gry sprzyjająca prezydentowi Trumpowi w 2020 roku.

 Donald Trump w 2020 r., może powtórzyć sukces wyborczy Ronalda Reagana.

https://www.salon24.pl/u/r8w8b8j8/939462,wedlug-ankiet-gallupa-donald-trump-ma-druga-kadencjeWykop Skomentuj32
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka