To i owo
Przez poznanie do poznania...
8 obserwujących
369 notek
101k odsłon
229 odsłon

Banda czworga w USA….

Wykop Skomentuj2

Banda czworga w USA


Partia Demokratyczna stała się obszarem wojny domowej…

Cztery kobiety Alexandria Ocasio-Cortez (D-NY), Ilhana Omar (D-MN), Rashida Tlaib (D-MI) i Ayann Pressley (D-MA) to oddział Hunwejbinów z siódmego kręgu czerwonego piekła.

Atakują wszystko co amerykańskie. Diagnoza jest prosta to ojkofobia.

image


Pomniejszają znaczenie ofiary z 11 IX 2001, mają w pogardzie amerykańskich patriotów, wybielają islamskich terrorystów, szkalują amerykańskich Żydów i państwo Izrael...

Ich zachowanie szkodzi Partii Demokratycznej...

 Między Alexandrią Ocasio-Cortez a spikerką Izby Reprezentantów Nancy Pelosi doszło do konfliktu z powodu antysemickich uwag.

image


Absurdalne twierdzenie, że są obozy koncentracyjne na południowej granicy USA oraz subtelne nawiązanie do Holokaustu uwłacza wszystkim ludziom w świecie, szczególnie Żydom i Polakom….

Jako potomek niewielu ofiar Holokaustu którzy przeżyli (tereny II RP wcielone do III Rzeszy) uważam, że obrona tych kobiet oznacza obronę ich antysemickich wybryków…. Przeraża mnie pogarda i zło w ich oczach.

image

W weekend Trump powiedział, że te kobiety powinny wrócić do swoich miejsc pochodzenia, w których doszło do przestępstw, skąd przyszły naprawić świat i wrócić żeby mieć porównanie jak wielka i dobra dla nich jest Ameryka...


Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka