Cała prawda całą dobę
Tylko prawda jest ciekawa
9 obserwujących
275 notek
140k odsłon
  90   0

Robert Lewandowski przejdzie do Barcelony?

To byłby prawdziwy hit! Światowe media donoszą, że Robert Lewandowski może zostać piłkarzem Barcelony.

Robert Lewandowski jest najwybitniejszym piłkarzem w historii polskiego futbolu i jako piłkarz Bayernu osiągnął wszystko. Biorąc pod uwagę ten fakt, i to, że Bundesliga nie jest najsilniejszą liga na świecie Polak na ostatnie lata swojej kariery mógłby się sprawdzić w silniejszej lidze. Tym bardziej, że pojawiła się na to okazja, bowiem o Lewandowskiego zabiega sama Barcelona. Wraz z przyjściem Xavi'ego oraz powrotem do klubu starego prezesa Barcelony Joana Laporty po czasie ciężkiego kryzysu nadeszła nowa era dla tego klubu. Barcelona znowu wygrywa miażdżąc swoich rywali oraz zachwyca swoją gra cały świat: symbolem tej przemiany jest jej ostatnie zwycięstwo z Realem Madryt na jego stadionie aż 4-0. Barcelona ściągnęła wielu nowych piłkarzy w tym: Aubemeyanga, Traore oraz Torresa, ale prezes tego klubu zapowiada kolejne wzmocnienia. Czy jednym z nim nie będzie przyjście uważanego za najlepszego piłkarza świata Roberta Lewandowskiego?

Według mediów Polak  nie może się dogadać z Bayernem w sprawie przedłużenia nowego kontraktu, który kończy się w następnym roku i ponoć już osiągnął wstępne porozumienie z Barceloną. Bayern również nie chce dopuścić do tego, żeby Lewandowski w następnym roku odszedł z klubu za darmo tak więc sprzedaż Polaka nie jest wykluczona. Szacuje się, że jeśli Barcelona będzie chciała mieć Polaka w swoim składzie to będzie musiała zapłacić 50-60 milionów euro. Lewandowski w Barcelonie? To by było coś! 

Jeżeli podobają się Państwu moje artykuły i zechcieliby Państwo dobrowolnie wesprzeć moją działalność to byłbym wdzięczny :

MBANK: 20 1140 2004 0000 3702 7232 1340

Z góry dziękuje

Radosław Kowalski .

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport