Amor patriae nostra lex!
Adhibe rationem difficultatibus. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Niemiec, Moskal nie osiędzie, Gdy jąwszy pałasza, Hasłem wszystkich zgoda będzie I Ojczyzna nasza.
35 obserwujących
416 notek
304k odsłony
1182 odsłony

Manipulacje Forum Żydów Polskich

Wykop Skomentuj29


Po wojnie  zmienia się status i reżim prawny, bo nowa władza formalnie przejmowała mienie poniemieckie i porzucone. Także zagrabione na obywatelach posiadających polskie obywatelstwo (bez rozróżniania, którzy z nich byli Żydami). Chyba nikt nie kwestionuje strat Polaków. Nie znam nikogo, kto na skutek II WS nie straciłby kogoś z bliskiej rodziny. Przed wojną własność indywidualna nie była dyskryminowana lub chociażby rozróżniana na taką, która pochodzi od Żydów albo nie od Żydów. Teraz za sprawą przedsiębiorstwa holokaust trzeba byłoby takie norymberskie i hitlerowskie pojęcia wprowadzać na nowo i to chyba jest niewątpliwy „sukces” obecnych Żydów domagających się pieniędzy. Bowiem nieruchomości od Żydów obejmowałoby prawo plemienne, działające wstecz, a te nie od Żydów - po staremu prawo wywodzące się z prawa rzymskiego.

Czytałem niedawno, że niemiecka fundacja zleciła badania amerykańskim Żydom, którzy następnie ogłosili Światu, że najbardziej antysemickim krajem jest właśnie Polska. Współpraca jak widać trwa w najlepsze i zupełnie zbędne jest mówienie o moralności takich działań.


A my Polacy mamy milczeć, bo inaczej FŻP posądzi nas o antysemityzm. Jestem przekonany, że jako Polak, który wypowiada się w sprawie żydowskich bezprawnych roszczeń zostanę umieszczony na liście antysemitów w dorocznym raporcie "Kantor Centre for the Study of Contemporary European Jewry at Tel Aviv University", dla której donosy pisze znany polski żydofil.

Jakże to przypomina okupacyjną rzeczywistość. Miałem (niestety już nie żyją) sporo znajomych, którzy za sprawą takich "sąsiedzkich donosów" zostali wywiezieni na Sybir. Zgadnijcie Państwo, komu przypadły mieszkania i rzeczy pozostawione przez tych ludzi, gdy mieli 20 minut na spakowanie się i bardzo mały limit wagowy, gdyż bydlęce wagony, w których ich wywożono nie przewidywały specjalnych miejsc na bagaż? Kim byli ci, którzy wskazywali NKWD domy Polaków? Ilu polskich inteligentów, naukowców, profesorów, działaczy państwowych i samorządowych, działaczy kulturalnych uratowali Żydzi w czasie wojny wtedy, kiedy to oni polska inteligencja byli pierwszymi skazanymi przez Niemcy hitlerowskie na masową zagładę? Chciałbym, choć jednemu wybawicielowi, który narażałby swoje życie dla ratowania Polaków zasadzić drzewko sprawiedliwego.
Taka jest prawda.  A nie kainowa moralność tych, którzy teraz domagają się bezprawnych miliardowych odszkodowań.


Wykop Skomentuj29
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale