Amor patriae nostra lex!
Adhibe rationem difficultatibus. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Niemiec, Moskal nie osiędzie, Gdy jąwszy pałasza, Hasłem wszystkich zgoda będzie I Ojczyzna nasza.
38 obserwujących
466 notek
333k odsłony
346 odsłon

Dlaczego nie głosuję na PiS a tym bardziej na totalnych karierowiczów z opozycji

Wykop Skomentuj14

Proszę sobie posłuchać. W pełni zgadzam się z przedstawioną krytyką.


A tu w spawie mediów:


W pełni się zgadzam z tymi osobami - z tym, co mówią w powyższych wywiadach.
PiS nie jest partią idealną, ale totalniacy są beznadziejni.
Ponownie jestem zmuszony głosować na mniejsze zło.
Mój wybór jest ograniczony.
Dlaczego tak się dzieje?
Czy w Polsce brakuje mądrych ludzi?
Czy ludzie roztropni, uczciwi zajęci codzienną pracą i walką o godne życie, nie mają już czasu ani sił na politykę?
Czy odrzuca ich (tak, jak mnie) na samą myśl prowadzenia dyskusji z osobami, którzy obecnie są w parlamencie lub trollują w mediach?
Niektórzy twierdzą, że trzeba pozwolić PIS, aby wykończył tą beznadziejną zdradziecką opozycję. Łudzą się, że to poprawi sytuację.
No, nie wiem, czy to słuszna droga. Niewielki zysk, a może życia nie wystarczyć w oczekiwaniu na satysfakcjonującą poprawę życia politycznego - czyli na normalność. Możemy jej nie doczekać.
Z drugiej strony w PiS-ie również jest od zatrzęsienia karierowiczów z PO i własnego chowu, ludzi z PZPR itd. Selekcji i lustracji nie ma. Tym samym nie ma też perspektyw na uczciwość i sprawiedliwość w życiu publicznym.

Na końcu muszę wyjaśnić, dlaczego ilustracją jest baner Komunistycznej Partii Polski. Otóż pomimo zakazu propagowania symboli komunistycznych, ta partia ze swoimi poglądami, (z którymi się nie kryje), jest oficjalnie wpisana do państwowego rejestru partii politycznych. I zrobił to polski sąd. To powinno uzmysłowić Państwu, w jakim obecnie Kraju tak naprawdę żyjemy.Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka