Renata Rudecka-Kalinowska Renata Rudecka-Kalinowska
1131
BLOG

Szach i mat dla PiS!

Renata Rudecka-Kalinowska Renata Rudecka-Kalinowska Polityka Obserwuj notkę 47

Ewa  Kopacz już jest żelazną damą! Szach i mat pisowi. Szach i mat Kaczyńskiemu. Chcieliście obłudni nienawistnicy Schetyny? To go będziecie mieli i możecie się wściekać w bezsilnej histerii labidząc teraz , ze Sikorski jako minister spraw zagranicznych byłby lepszy. Jasne, dla was byłby lepszy, niż jako marszałek sejmu, bo Sikorski w tej roli, to dla was płachta na byka. Nie będziecie już się tak zapluwać w sejmie prezentując  niebotyczny poziom histerii, wulgarności, chamstwa i głupoty. No trochę przesadzam – prezentacji głupoty nikt i nic was nie oduczy.

Nowa pani premier – pokazuje, że umie godzić ogień z wodą, ale tak, by wygrywać. Wygrywać – bo takie przed nią jest zadanie. Kontynuować dzieło rządu i poprowadzić Platformę Obywatelską do wygranych wyborów.  Ewa Kopacz jest uprzejma ale twarda! Jest świetna w roli negocjatorki i potrafi spełniać oczekiwania  różnych stron polskiej polityki, oczywiście tych stron, które są propolskie a nie antypolskie, jak pis..

Jutro o godzinie 10-ej Pani Premier Ewa Kopacz poda skład nowego rządu. I jeśli będzie on taki, jaki wyłania się z dzisiejszych doniesień medialnych – to zapowiada się przed pisem czarny rok, ósmej, dziewiątej i dziesiątej klęski wyborczej.

A dzisiaj ogłoszony najnowszy sondaż CBOS (PO – 38%, PiS- 33%, PSL 7%, SLD 6% i NP-6%) wskazuje na to, ze jak dotąd, jak podczas minionych siedmiu lat  MOJE przewidywania się spełnią!

Virtual Pet Cat for Myspace Renata Rudecka-Kalinowska   Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli/Jarosław Kaczyński/     "Będę konsekwentny w odzyskiwaniu dla ludzi PiS urzędu po urzędzie, przedsiębiorstwa po przedsiębiorstwie, agendy po agendzie. Odzyskamy te miejsca, których obsada zależy od państwa. PiS musi tam rządzić. Trzeba jasno powiedzieć, że 16 miesięcy po wygranej PiS żaden działacz czy zwolennik naszej partii, który wykrwawiał się w naszych kampaniach wyborczych, nie może cierpieć głodu i niedostatku. Ci ludzie muszą w satysfakcjonujący sposób przejąć władzę w części sektora podlegającej rządowi". /Jacek Kurski na Zjeździe Wyborczym PiS,4 marca 2007w Gdańsku:/   &amp

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka