Renata Rudecka-Kalinowska Renata Rudecka-Kalinowska
1703
BLOG

Bezczelność agenta Moskwy

Renata Rudecka-Kalinowska Renata Rudecka-Kalinowska Polityka Obserwuj notkę 100

Poniżej zamieszczam tekst , który jasno i wyraźnie wskazuje kto pracuje i to "od zawsze" dla Moskwy.. I kto "gra wariata" udając, ze to nie on.

A przy okazji można wysnuć wnioski, dlaczego w obecnej dramatycznej sytuacji konfliktu Rosja-Ukraina tak się pali do władzy.

Bezczelność, kłamstwo, podłolść....Ale o tym ani u Rymanowskiego, ani u Piaseckiego ani u innych kaczyńskolubnych "dziennikarzy" nie usłyszycie.

 

 

 

"Gazeta Polska" jeszcze nie wie, że podejrzewa Kaczyńskiego

Paweł Wroński

17.10.2014 , aktualizacja: 17.10.2014 18:08


Dlaczego Jarosław Kaczyński dopuścił, gdy był premierem, do zainstalowania podejrzanej firmy w polskich strukturach rządowych? Chodzi o firmę Unizeto Technologies SA, która m.in. komputeryzowała KRUS i jest bardzo podejrzana, bo kieruje nią Andrzej Bendig-Wielowiejski - konsul honorowy Rosji.


"Gazeta Polska" roztacza wokół tej sprawy szpiegowską atmosferkę, dodatkowo sugerując, że chodzi też o serwery komisji wyborczej (bo jak wiadomo, wybory w Polsce są fałszowane).

W piątek prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że jego partia nie wyklucza złożenia wniosku o powołanie komisji śledczej, która miałaby wyjaśnić sprawę rosyjskiego konsula honorowego. "Normalne mechanizmy funkcjonowania państwa najwyraźniej tu zawodzą. A to jest sytuacja, która uzasadnia powołanie komisji śledczej" - przekonywał.

"Mamy do czynienia z brakiem przestrzegania elementarnych zasad bezpieczeństwa i z takimi mechanizmami, które mogą prowadzić do bardzo głębokiej ingerencji obcego państwa w polskie sprawy. To jest sytuacja, na którą wielokrotnie zwracaliśmy uwagę" - dodał.

Okazuje się, że jak stwierdza komunikat ministra Jacka Cichockiego, rządowego koordynatora specsłużb, firma Unizeto otrzymała w 2006 roku "poświadczenie bezpieczeństwa", czyli dostęp do informacji niejawnej i prawo udziału w przetargach, gdzie w grę wchodzi tajemnica wojskowa. Kto był wówczas premierem? Zaraz sobie przypomnę - Jarosław Kaczyński!

Prezesem firmy jest konsul honorowy Rosji w Polsce Andrzej Bendig-Wielowiejski. Ta jego funkcja budzi podejrzenie PiS i "Gazety Polskiej". Kto w 2007 r. wydał zgodę na przyjęcie przez niego funkcji konsula honorowego, co jest wymagane w protokole dyplomatycznym? Anna Fotyga - minister spraw zagranicznych rządu... Jarosława Kaczyńskiego.

Przy okazji okazało się, że dostęp do informacji niejawnych firma straciła w 2009 roku - gdy rządziła ta antypolska Platforma Obywatelska i dręczące rolnika PSL.

Mam pytanie do Jarosława Kaczyńskiego: dlaczego zainstalował w strukturach rządowych firmę Unizeto? Jaki cel mu przyświecał? Od kiedy PiS współpracował z tą firmą? Na kilometr czuć w tym długie ramię Moskwy.


Cały tekst:
http://wyborcza.pl/1,75478,16821918,_Gazeta_Polska__jeszcze_nie_wie__ze_podejrzewa_Kaczynskiego.html#ixzz3GQqu2Xw7

 

Virtual Pet Cat for Myspace Renata Rudecka-Kalinowska   Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli/Jarosław Kaczyński/     "Będę konsekwentny w odzyskiwaniu dla ludzi PiS urzędu po urzędzie, przedsiębiorstwa po przedsiębiorstwie, agendy po agendzie. Odzyskamy te miejsca, których obsada zależy od państwa. PiS musi tam rządzić. Trzeba jasno powiedzieć, że 16 miesięcy po wygranej PiS żaden działacz czy zwolennik naszej partii, który wykrwawiał się w naszych kampaniach wyborczych, nie może cierpieć głodu i niedostatku. Ci ludzie muszą w satysfakcjonujący sposób przejąć władzę w części sektora podlegającej rządowi". /Jacek Kurski na Zjeździe Wyborczym PiS,4 marca 2007w Gdańsku:/   &amp

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka