Renata Rudecka-Kalinowska Renata Rudecka-Kalinowska
2321
BLOG

Pisowski „honor”

Renata Rudecka-Kalinowska Renata Rudecka-Kalinowska Polityka Obserwuj notkę 61
Złodziejski honor, jak to  opisano w światowej , nie tylko polskiej , literaturze, nakazuje nie kraść w  środowiskach, w których się przebywa i ma kontakty zawodowe i towarzyskie.

A w PiS? W tej partii o najbardziej ironicznie dzisiaj brzmiącej nazwie „Prawo” hahahahahaha .... i „Sprawiedliwość” hahahahahahahaha ?

Tam,  honorowe zachowania są wtedy, gdy złodziej, który kradł -  opuszcza partię, zanim następny partyjny towarzysz złodziej wpadnie równie głupio, jak on.

No i kradli pieniądze podatników,  „państwowe”, czyli niczyje, czyli jak za komuny, którą przesiąkli do szpiku swoich pisowskich kości.

 Katolicy. hehehehe.... i prawdziwi patrioci hehehehe.. i 13 grudnia pójdą w marszu „opozycjonistów”, których nawet komusza bezpieka nie tylko nie internowała, ale nawet żadnych represji wobec nich zastosować JAKOŚ nie chciała – tacy to byli z nich opozycjoniści wówczas, gdy odwaga kosztowała wiele, czasem nawet życie.
Teraz nic im nie grozi – więc rżną bohaterów i bez oglądania się na koszty, jakie poniosą podatnicy robią  podły ZAJAZD na Warszawę.
Tylko CHWILOWO, bez Hofmana, Rogackiego, Kamińskiego (Mariusza Antoniego) i Girzyńskiego. Ciekawe czy w marszu pójdzie Dawid Jackiewicz i Łukasz Zbonikowski ?

 Boże, jakież to jest odrażające!

Virtual Pet Cat for Myspace Renata Rudecka-Kalinowska   Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli/Jarosław Kaczyński/     "Będę konsekwentny w odzyskiwaniu dla ludzi PiS urzędu po urzędzie, przedsiębiorstwa po przedsiębiorstwie, agendy po agendzie. Odzyskamy te miejsca, których obsada zależy od państwa. PiS musi tam rządzić. Trzeba jasno powiedzieć, że 16 miesięcy po wygranej PiS żaden działacz czy zwolennik naszej partii, który wykrwawiał się w naszych kampaniach wyborczych, nie może cierpieć głodu i niedostatku. Ci ludzie muszą w satysfakcjonujący sposób przejąć władzę w części sektora podlegającej rządowi". /Jacek Kurski na Zjeździe Wyborczym PiS,4 marca 2007w Gdańsku:/   &amp

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka