Iga i Owsiak
Iga i Owsiak
RobertzJamajki RobertzJamajki
1816
BLOG

Iga, po co ci ten bardak?

RobertzJamajki RobertzJamajki Sport Obserwuj notkę 35
Tenisistka Iga Świątek zaangażowała się w aukcję na rzecz 31. Finału WOŚP. Dobroczynny gest sportsmenki spotkał się z niezrozumiałym hejtem ze strony wielu internautów.

29 stycznia 2023 roku Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy zagra po raz 31. Celem zbiórki jest walka z sepsą, a dokładniej zakup nowoczesnego wyposażenia dla laboratoriów mikrobiologicznych w całym kraju. Mimo że do ulicznej kwesty został ponad miesiąc, już teraz można wesprzeć zbiórkę na wiele sposobów. Jednym z nich są aukcje Allegro, z których zysk zasili skarbonkę WOŚP.

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się rakieta, którą Iga Świątek wygrała turniej Roland Garros i US Open. Ponadto tenisistka zaprosi zwycięzcę aukcji na swój mecz na Roland Garros 2023 i osobiście się z nim spotka. Będzie to krótka rozmowa w kuluarach turnieju, możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia i uzyskanie autografu. Kwota licytacji przebiła poziom 60 tys. złotych.

Tenisistka opublikowała informację o licytacji w mediach społecznościowych. Wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie Jerzego Owsiaka. Na sportsmenkę wylała się fala hejtu, szczególnie ze strony użytkowników Twittera.


kontynuacja notki 65 słów więcej

Pierwsza Nagroda w konkursie na najlepsze opowiadanie o Powstaniu Warszawskim organizowane przez salon24.pl za 2014 rok Zapraszam na mój blog: https://robertzjamajkisite.wordpress.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport