53 obserwujących
885 notek
653k odsłony
683 odsłony

Pakt Tusk- Ratzinger

Wykop Skomentuj5

 Jak donoszą światowe media Benedykt XVI wespół z Donaldem Tuskiem ( na podstawie tajnego paktu Tusk-Ratzinger) przykryli historyczne wydarzenie, jakim miało być formalne zgłoszenie wotum wobec rządu Tuska.   

Na razie agencje nie podają jakie klauzule zawarto w tajnym pakcie, ale polska prasa niezależna i niepokorna zapowiada zbadanie sprawy oraz powołanie specjalnego zespołu niezależnych ekspertów. W nieoficjalnych rozmowach mówi się o tym, iż Benedykt XVI uległ szantażowi polskiego rządu oraz sił syjonistycznych.

Mając na uwadze zaistniałe okoliczności  premier in spe prof. Gliński do Sejmu najpierw nie przybył by towarzyszyć w uroczystej i wiekopomnej chwili Jarosławowi Kaczyńskiemu, a gdy w końcu zaszczycił swą obecności budynek Sejmu był zupełnie osamotniony.

A teraz na poważnie. Nie wiem, kto, jak i po co zorganizował tę akcję, ale zaiste ma on nadzwyczaj wysublimowane poczucie humoru. Nawet niepokorni żurnaliści jakby nagle musieli być gdzieś gdzie nie ma dostępu do sieci, prądu i w ogóle nie ma czym i na czym pisać.

Cóż, Jarosław Kaczyński widocznie dostrzega sens w takich a nie innych działaniach. Tego sensu – jak sądzę – nie dostrzegają nawet jego zagorzali wyznawcy. Czy może jednak idzie o to, żeby się z prezesa nabijać i grać kartą współczucia?

To jedyne wytłumaczenie dla takich – na mój ogląd – zupełnie irracjonalnych poczynań.

Pozdrawiam 

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale