Dariusz Salamon
Jeśli nie należysz do Chrystusa to gdzie należysz? Nigdzie ? Bynajmniej....
9 obserwujących
301 notek
751k odsłon
444 odsłony

Jezus jest PO stronie LGTB? - Zdziwisz się teraz.

Przez wodę masz przejść...
Przez wodę masz przejść...
Wykop Skomentuj4

Jedni mówią, że Pan Jezus jest po stronie LGTB a inni wręcz odwrotnie... Jak jest naprawdę? Zacznijmy od tych słów:

" Cały świat leży w mocy złego".

"albowiem bóg tego systemu rzeczy szatan zaślepia umysły..."

"Nie jesteście częścią tego świata jak i ja nie jestem częścią tego świata"

"Za dni tych królów /nasze czasy/ Bóg nieba zniszczy ZNISZCZY wszystkie WSZYSTKIE owe królestwa i ustanowi swoje, które pozostanie na zawsze".


- Już te cztery wersety powinny uzmysłowić Ci czytelniku, że w tej chwili diabeł rządzi na ziemi, rządzi bo z pewnych względów otrzymał taką możliwość i teraz może pójdę na skróty:

Cały świat leży w mocy złego, z tym, że są pewni ludzie, którzy niejako wyrwali się z tego świata i stali się ŻYWYMI W OCZACH BOGA, są to ci którzy poszli za Jezusem, narodzili się na nowo z Ducha i z Wody.

ONI DOSTALI PRAWO STAĆ SIĘ DZIEĆMI BOGA - Ewangelia Jana 1:12-13 , myślałeś, że każdy człowiek jest dzieckiem Boga - prawda? Otóż nie, nie każdy a wręcz nieliczni, mało tego są także na świecie dzieci złego...


A więc Nowo narodzeni - 

- Oni żyją a inni są martwi w oczach Boga, tak to wygląda i mówienie, mieszanie niejako Jezusa do tytułowych spraw jest nieporozumieniem jako takim.

Jeśli nie uwierzyłeś w Jezusa jako w SYNA Jahwe i nie oddałeś się temu JEDYNEMU Bogu poprzez ZANURZENIE to jesteś w jednej i tej samej grupie ludzi, którzy niczym ślepcy podążają za ślepcami.

Inna sprawa, gdy mówimy o indywidualnym człowieku, który uwierzył, stara się i chce iść za Jezusem, ale ma takie czy inne skłonności, tutaj już sam Syn Jahwe zadecyduje jak oceni / osądzi takiego człowieka i czy teraz udzieli mu Mocy swojego Ojca, czyli Ducha Świętego.

Nie ma ludzi neutralnych, albo są Dziećmi Boga, albo są w TYM świecie / systemie i są we władzy diabła, zresztą zobacz co robi diabeł, gdy po przegranej wojnie w niebie - diabeł w niebie i wojna w niebie kto by pomyślał? - Objawienie 12 rozdział o tyt mówi, porównaj z Hioba 1:6

A więc diabeł zrzucony z nieba wpada w wielki gniew BO WIE, ŻE MAŁO MA CZASU/!/ i co on wówczas robi?

- Idzie zwalczać - kogo? TYCH co ŚWIADCZĄ o Jezusie, reszta jest mu obojętna, jest jego.

Masz to napisane czytelniku na końcu w/w 12 rozdziału Apokalipsy.

LGTB i cały obecny system jest w jednym worku, worku skazanym na zagładę a czy TY wydostaniesz się z tego worka i będziesz żył wiecznie w idealny warunkach na ziemi, - zależy od kogo ?

Zacznij działać bo mało masz czasu!

Sam z siebie nic nie możesz, jedynie odpowiednio zareagować na otrzymaną wiarę i zrozumienie Pism, ale by otrzymać musisz wpierw prosić o wiarę i zrozumienie spraw duchowych, Bóg da zadatek i będzie obserwował jakie czynisz postępy, później udzieli ci więcej, albo zabierze co i dał...

Proś Jahwe o wiarę i zrozumienie Pism, tylko poprzez Jezusa Pomazańca, innej drogi nie ma NIE MA.


Wybierz życie, po co masz odejść bezpowrotnie w całkowity niebyt ??

Allelujah!  - co znaczy - Wysławiajcie Jahwe!


Wszak każdy kto wzywa Imienia Jahwe zbawiony będzie - Księga Joela 3:5


Nie daj sobie mydlić oczu LGBT cz czymkolwiek innym, szukaj wpierw spraw Królestwa Boga!

- albowiem ten świat przemija, ale kto pełni wolę Boga ten trwa NA ZAWSZE.


Czego Ci życzę.

Mało masz czasu a wiedz, że diabeł zechce zabrać to co teraz tobie posiałem, zobacz teraz jak MUSI wyglądać chrzest, by był ważny! = https://www.salon24.pl/u/salamon/851196,doslownie-setki-milionow-ludzi-mniema-ze-posiada-wazny-chrzest-i-cisza-p-tym-w-mediach


Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo