164 obserwujących
1972 notki
4761k odsłon
1147 odsłon

Jak Ci bęcwale nie wstyd? Zajmij się kotem i nie mąć Polakom w głowach!

Wykop Skomentuj52

Jako znający życie i starszy od Ciebie o kilka lat senior urodzony w roku 1944 mam kilka pytań do Ciebie bęcwale. Czy ty niemający Boga w sercu bęcwale mówiąc to, co w ostatnich dwóch dniach pitoliłeś zdajesz sobie w ogóle sprawę, co to znaczy epidemia koronawiusa w warunkach polskiej służby zdrowia? Czy ty bęcwale wiesz ile kosztują niezbędne do walki z koronawirusem kombinezony ochronne, rękawice, okulary… o respiratorach nawet nie wspominam. Czy masz bęcwale pojęcie ile kosztuje dobowa obsługa pacjenta zarażonego koronawirusem. Czy zdajesz sobie bęcwale sprawę z tego ile płacą ryzykującym życiem lekarzom, pielęgniarkom i salowym? Czy kojarzysz bęcwale, że ci ludzie pracują w cyklu całodobowym bez przerwy na sen i posiłek?. Czy rozumiesz bęcwale, co to są setki nieprzespanych nocy w stresie o pacjentów, ale także o ich własne rodziny? Czy ty wiesz bęcwale ilu rzeczywiście mamy lekarzy i pielęgniarek przeszkolonych do walki z koronawirusem? Czy ty wiesz bęcwale ile kosztują niezbędne do tej walki leki. Czy znasz bęcwale prawdziwe dane o ilości zarażonych Paków. Czy się zainteresowałeś bęcwale ile testów potrzeba na obecną chwilę. Czy ty wiesz, że walczący z koronawirusem lekarze to tacy sami ludzie, jak ty bęcwale? Czy zdajesz sobie bęcwale sprawę, co to lęk dzieci o ich pracujących w służbie zdrowia rodziców?  Jaką telewizję poza TVP1 oglądasz bęcwale? Czy ty bęcwale wiesz, co się dzieje w Europie i na świecie? Że w czasie wyborów we Francji zaraziły się koronawirusem dziesiątki tysięcy Francuzów? Pytam cię bęcwale, jako człowiek tak jak Ty należący do grupy wiekowej szczególnie narażonej na zakażenie koronowirusem. Bez żadnych podtekstów politycznych. I zapewniam Cię bęcwale, że nie mam obsesji PiS-u tylko słucham, co wygadujesz bęcwale o rzekomej konieczności przeprowadzenia majowych wyborów prezydenckich. Świat się zachwiał, ludzie masowo giną, a ty w koło Macieju nawijasz o majowych prezydenckich wyborach. Więc usiądź bęcwale przed lustrem i choć przez chwilę się zastanów się nad tym, co wygadujesz! Jak karygodną nieodpowiedzialnością zahaczającą o zdradę narodu się wykazałeś dając ewidentne świadectwo, że się dla Was liczy tylko szybkie wygranie wyborów i władza, a po Was choćby potop. A za dziesięć dni Polacy zaczną jak muchy umierać. Więc opamiętaj się i przeproś bęcwale Polaków, - bo w przeciwnym razie zniweczysz do reszty dobre imię tych, którzy rzeczywiście chcieli dobrej zmiany.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Post Scriptum

Lektura komentarzy, w znakomitej większości autorstwa pisowskich ortodoksów wskazuje, że nic nie zrozumieli z przekazu notki. Niestety, zrozumieją dopiero wtedy, jak koronawirus dopadnie ich, albo kogoś z ich bliskich, czego oczywiście im nie życzę. Ale statystyka jest bezlitosna, a koronawirus nie wybiera i jednakowo zagraża nam wszystkim.


Wykop Skomentuj52
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale