166 obserwujących
2110 notek
4990k odsłon
710 odsłon

Kiedy upadnie rząd Morawieckiego?

To nie jest poważny premier!
To nie jest poważny premier!
Wykop Skomentuj27


Ja cieszę się że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. I to jest dobre podejście szanowni państwo. Bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się jego bać. Trzeba pójść na wybory. Tłumnie. Będą zachowane wszystkie wymogi sanitarne, bardzo adekwatne. Nic się nie stało teraz, nic się nie stanie 12 lipca. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się, idźmy na wybory...

Zacytowana wyżej wypowiedź Premiera namawiającego starszych schorowanych ludzi do pójścia na wybory w czasie epidemicznym nosi znamiona eksperymentowania na ludziach, - i jak ktoś słusznie zauważył takie rzeczy dzieją się jeszcze tylko w Chinach.

Dlatego jest wielce prawdopodobne, iż ta wypowiedź Premiera sprawi, że jesienią upadnie rząd Morawieckiego.

Powiem jeszcze więcej.

Jeśli będą ofiary w ludziach, to ten nieodpowiedzialny polityk skończy na bruku, jeśli nie w więzieniu, gdy pojawią się pozwy zbiorowe.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezleżny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum
Szanowni Państwo! W trosce o estetyczno intelektualny komfort Gości mojego blogu przyjąłem zasadę, że merytorycznie będę odpowiadał wyłącznie na komentarze godne takiej odpowiedzi. Zaś komentarze hejterskie, prostackie, namolne i niedorzeczne, a także niezwiązane z tematem będę kwitował formułką: "Następny, proszę!  ", albo je po prostu pominę milczeniem. Nie chcę broń Boże nikogo urazić, bądź znieważyć, ale szkoda mi czasu i zdrowia na przekomarzanie się oszołomionymi komentatorami, którzy za każdym razem piszą to samo, a co gorsze zawsze wiedzą lepiej. Licząc na okazanie zrozumienia pozdrawiam Państwa serdecznie.

Wykop Skomentuj27
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka