180 obserwujących
2374 notki
5407k odsłon
  797   1

PiS tonie! Boski Carrington z Pcimia stał się kamieniem u szyi partii Kaczyńskiego

Ilustracja muzyczna: "zachodzi pisowskie słonko za las kalinowy" - rapsod żałobny na harmonię, bęben i klarnet - vide: https://www.youtube.com/watch?v=dMoXy1gHd1A

A teraz do rzeczy.

Skąd ten tytuł?

Portal internetowy OKO Press - vide: https://oko.press/holownia-23-proc-prawie-dogania-kaczynskiego-26-proc-ko-z-tylu/  informuje:

„Hołownia (23 proc.) prawie dogania Kaczyńskiego (26 proc.), KO z tyłu. Sondaż Kantara. Polska 2050 i KO zamieniły się miejscami i procentami poparcia, ale do rządzenia potrzebowałyby Lewicy. Wśród osób zdecydowanych na udział w wyborach poparcie PiS spada do 24 proc. - wynika z najnowszego sondażu dla OKO.press i "Gazety Wyborczej". Ukończony 19 marca sondaż pracowni Kantar dla OKO.press i „Wyborczej” dowodzi, że PiS nie potrafi odzyskać utraconych jesienią 10 pkt proc. poparcia, a po stronie opozycji dochodzi do przetasowania: Polska 2050 rośnie kosztem Koalicji Obywatelskiej…”

Zaś tę krótką notkę napisałem z następujących powodów:

1.    Tej wiadomości nie dowiedzielibyście się Państwo z mediów prawicowych
2.    Chciałem się przekonać, czy Admini Salonu24 tę notkę ukryją?

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Post Scriptum

Po czterech godzinach, jak już wszyscy poszli spać, Admini dodali notce drugi człon tagu klasyfikacji tematycznej, ale taki, żeby mało kto ją znalazł.

Lubię to! Skomentuj56 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka