179 obserwujących
2377 notek
5412k odsłon
  544   1

**********

UWAGA!

Brzydki tytuł notki to moja odpowiedź na słowa pana premiera Morawieckiego, który w czasie rządów Platformy Obywatelskiej, będąc prezesem banku BZ WBK zasłynął z tego, że jako doradca finansowy Donalda Tuska, zajadając przy jednym stole ośmiorniczki w gangsterskiej restauracji „Sowa i Przyjaciele” w towarzystwie prezesa PKO BP Zbigniewa Jagiełło (przyjaciela Morawieckiego), prezesa PGE Krzysztofa Kiliana (wieloletniego przyjaciela Tuska), -  przekonywał swoich kolesiów, że umiejętnie chwaleni i dopieszczani przez władzę Polacy, cytuję za Mateuszem Morawieckim: „będą za miskę ryżu zapierdalać " .

A teraz do rzeczy 

Motto: Można utonąć ratując psa. Można też psa zabić ciągnąć go na sznurze za samochodem. Wszystko zależy od tego, do jakiego sortu ludzi należycie (Marek Migalski)

Oprawa filmowa: https://www.youtube.com/watch?v=gHCzdEE5ktc 

Właśnie oglądam „Kropkę nad i”.

Monika Olejnik gości wiceministra sprawiedliwości Michała Wójcika.

Pan minister z drwiącym uśmieszkiem na twarzy wypowiada się kpiąco na temat ujawnienia przez sędzię Trybunału Konstytucyjnego Krystynę Pawłowicz danych wrażliwych bezbronnego dziesięcioletniego transpłciowego dziecka.

Mój komentarz:

Patrz zdjęcie tytułowe.

A teraz proszę sobie sprawdzić na portalu „Kropka nad i”, co i w jaki sposób mówił pan minister broniąc skompromitowanej Krystyny Pawłolwicz - vide: https://tvn24.pl/polska/krystyna-pawlowicz-ujawnila-dane-dziecka-transplciowego-michal-wojcik-skomentowal-sprawe-5063852 , a zrozumiecie Państwo czemu się wku*rwiłem.

Czytaj także: Krzysztof Pasierbiewicz. Salon24. "Norwid – Pawłowicz – Kaczyński. Rzecz o odhumanizowaniu Polaków o zacięciu prawicowym " - vide: https://www.salon24.pl/u/salonowcy/1124994,norwid-pawlowicz-kaczynski-rzecz-o-odhumanizowaniu-polakow-o-zacieciu-prawicowym

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Post Scriptum

Jest godzina 22.24. Właśnie oglądam Szkło Kontaktowe, do którego dzwonią wku*wieni obywatele w sprawie dzisiejszego wystąpienia ministra Wójcika u Moniki Olejnik.

Post Post Scriptum

Adminowi, który tę notkę zamiótł pod dywan życzę, żeby mu się transpłciowe dziecko urodziło.

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale