191 obserwujących
2756 notek
6012k odsłon
  1315   0

Jak zatrzymać Putina?

Putin musi odejść!

UWAGA! Trudny przekaz, tylko dla kumatych!

Oprawa muzyczna: https://www.youtube.com/watch?v=LyTRrQVC_6U 

A teraz do rzeczy.

Cały świat zastanawia się, dlaczego współczesny car Władimir dokonał tak straszliwie brutalnej agresji militarnej na Ukrainę?

Setki, jeśli nie tysiące polityków, dziennikarzy, wojskowych analityków i wszelkiej maści ekspertów i komentatorów na całym świecie zastanawia się, jak zatrzymać Putina.

Otóż moim zdaniem najskuteczniejszym sposobem na tego bandziora byłoby odcięcie od pieniędzy wszystkich rosyjskich oligarchów.

Ale wszystkich, nie tylko wybranych.

Jeśli Zachód to zrobi, mafia kremlowskich oligarchów już będzie wiedziała, gdzie znaleźć Putina,  - i co zrobić, żeby już nie zabijał bezbronnych kobiet i dzieci.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Post Scriptum

Na koniec mam pytanie do wszystkich przyzwoitych Polaków.

Chciałbym zapytać, jak się Państwu podobają dodane do tej notki w Wielkim Poście, pełne nienawistnych inwektyw, insynuacji i pomówień komentarze autorstwa pisowskich "patriotów" mieniących się katolikami, którzy ponoć żyją podług zasad Dekalogu oraz maksymy BÓG HONOR OJCZYZNA?

Oto modelowy komentarz autorstwa pisowskiego patrioty dodany do niniejszej notki, cytuję:

"@Jerzy Z.  [5 marca 2022, 02:02]

do Echo24

Ty stary knurze obszczywający mankiety spodni rządowi PiS udający krakowskiego myśliciela. Przypuszczalnie cię kiedyś stara cipo złamało UB i posłało do archiwum w Moskwie i teraz na ich polecenie robisz to co robisz. Polacy gardzą takimi jak ty i lepiej zamknij się i zapij się denaturą tylko na to knurze zasługujesz. Przy okazji poczytaj co pisze o takich zdrajcach krakowskich prof. Nowak którym wycierasz zachlany czerwony pysk...", - koniec cytatu.

Miły komentarz wielkopostny, nieprawdaż?

Bardzo Państwa tedy proszę o odpowiedź na moje pytanie, które w obecnej sytuacji nabiera szczególnej mocy w kontekście potrzeby zjednania Polaków w walce z putinowską agresją.

A już pół żartem pół serio powiem, że musicie Państwo przyznać, iż mamy do czynienia z niezwyczajnie obfitym, - przedwiosennym wysypem pisowskich prawdziwków.

Pozdrawiam Państwa serdecznie

....................................

I jeszcze słowo do pisowskich nienawistników piszących pod nickami:

MrBumby; myslKM3; winter; Ildefonso Hatszepust; WYMYK; Trotula; ogrodnick; mannet; Jerzy. Z.; Zapytajnik; formare; fvk; dziadek-adek; Twisterpl; Antykodziarz..., et consortes:

Powiedzcie dranie, po co przyszliście na mój blog?

Trwa ukraińska pieta, Ruscy bandyci zabijają bezbronne ukraińskie kobiety i dzieci.

A Wy łobuzy przychodzicie na mój blog jedynie po to żeby się zemścić, że krytykowałem Wasz ukochany PiS. Plujecie, próbujecie dokuczać, ubliżać, obrażać, insynuować, pomawiać...

Po co to robicie? Żeby wyleczyć swoje kompleksy?

Przecież wiecie, że mam rację. Że pan Skamander ma rację.

I to Was pisowscy plugawcy doprowadza do szewskiej pasji.

Wynocha stąd!


Lubię to! Skomentuj85 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka