echo24 echo24
168
BLOG

MOJŻESZOWY DYLEMAT

echo24 echo24 Polityka Obserwuj notkę 19
Niezbadane są wyroki Boskie (Johann Wolfgang von Goethe)

UWAGA! Trudny przekaz, tylko dla kumatych!

A teraz do rzeczy.

Portal internetowy Salon24, - vide: https://www.salon24.pl/newsroom/1383455,trump-ostro-o-zelenskim-i-ukrainie-najlepszy-sprzedawca-wszechczasow  informuje:

Podczas swojego drugiego sobotniego wiecu w Detroit zorganizowanego przez prawicową organizację Turning Point USA, Donald Trump odniósł się do kwestii amerykańskiej pomocy dla Ukrainy w kontekście krytyki prezydenta Bidena z powodu rzekomego marnotrawstwa pieniędzy oraz inwestycji w zieloną transformację, którą nazwał "największym oszustwem w historii"..."

Mój komentarz:

Obawiam się, że jednoznaczne ustalenie, kto, a także co w rzeczonej sprawie kombinuje, może się okazać jeszcze trudniejsze, - niż przeprowadzenie Żydów przez Morze Czerwone suchą stopą.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

UWAGA!

Uprzejmie proszę Gości mojego blogu o trzymanie się przekazu notek i niesprowadzanie dyskusji na tematy oboczne. Zastrzegam sobie także prawo do okresowego blokowania autorów komentarzy hejterskich, obelżywych, insynuacyjnych, pomawiających i niedorzecznych. Informuję również, że pretensjonalnie infantylne komentarze autorstwa mściwych miłośników partii Jarosława Kaczyńskiego usiłujących się na mnie odegrać za krytykę PiS, - będę konsekwentnie usuwał, bez podania przyczyn.

echo24
O mnie echo24

emerytowany nauczyciel akademicki, tłumacz, publicysta, prozaik,

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka