Dziś rozpoczął się nowy rok szkolny.
W mediach rozgorzała dyskusja o zapaści polskiej szkoły.
Ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Więc pozwolę sobie dorzucić swój głos do tej debaty.
Posłuchajcie Państwo proszę w wolnej chwili, co mówiłem wiosną::
http://www.youtube.com/watch?v=hA_o-oWHKbw
Krzysztof Pasierbiewicz
(nauczyciel akademicki)
Patrz również:
„Święte krowy wypasione na żakowskiej bryndzy”
http://salonowcy.salon24.pl/529127,swiete-krowy-wypasione-na-zakowskiej-bryndzy


Komentarze
Pokaż komentarze (11)