164 obserwujących
1722 notki
3758k odsłon
1808 odsłon

Jurek, ogórek, kiełbasa i sznurek!

Wykop Skomentuj71

Dzisiaj pani dr Magdalena Ogórek wystąpiła na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, na której przedstawiła swoje plany polityczne w przypadku ewentualnej wygranej w wyborach prezydenckich.

Wolno jej?

Konstytucja jej tego nie zabrania.

Czytelnicy mojego blogu doskonale wiedzą, że 800 notek, które do tej pory napisałem było bezpośrednio skierowane przeciw komunistom z SLD i post-komunistom z PO.

Ale moi blogowicze wiedzą również, że mniej więcej od dwóch lat usilnie namawiam do tego, by Polskę oddać w ręce ludzi młodych pomiędzy 35-tym a 45-tym rokiem życia, którzy nie pamiętają już komuny, a także okresu po-okrągłostołowego, który dokonał nieodwracalnych spustoszeń w polskich mózgach.

Ludziom, którym za przeproszeniem zwisa wojna między PIS-em a Platformą. Polkom i Polakom, którzy chcą sobie urządzić Ojczyznę po swojemu, nie zważając na zaszłości i chore ambicje polityczne spierniczałych zgredów, którzy obecnie decydują o polskich sprawach – od lewa, przez środek do prawa.

Po wystąpieniu pani dr Magdaleny Ogórek zalatujący wczesnym Gierkiem stetryczali dziennikarze i przesiąknięci komuną prominenci wszystkich partii politycznych łącznie z SLD, żeby było śmieszniej dostali jakiegoś obłąkanego pierdolca i chcąc zlinczować panią Magdalenę w obawie o własne tyłki zaczęli rzucać inwektywy pod adresem jej nazwiska. Inwektywy na poziomie przekomarzań uczniów szkoły podstawowej – patrz tytuł notki, a najbardziej zajadłe były wypłoszone z szaf trącące naftaliną ramole i próchna toczące pianę z nienawiści do młodej konkurentki – nazwisk nie wymieniam z obawy o konsekwencje procesowe.

Wybrzydzając prostacko kandydaturę Pani dr Magdaleny Ogórek jak jeden mąż wpisywali się w pejzaż modelowych oszołomów III RP!

Stop!

Nie wszyscy byli tak ślepo zajadli. 

Zaimponował mi dzisiaj kandydat PIS na urząd prezydenta młody dr Andrzej Duda, który jako jedyny dżentelmen pośród tej zgrai strusiowato nielotnych zawistników zdobył się na to, by publicznie powiedzieć przed kamerami, że pani Magdalena Ogórek jest pełnoprawnym kandydatem na urząd prezydenta i on tę kandydaturę szanuje.

A prawda jest taka, że zmurszałe, stare muchomory zdały sobie raptem sprawę, że w Polsce zaczyna się wysyp młodych i pachnących świeżym spojrzeniem na Europę i Świat borowików. 

Więc powtórzę jeszcze raz. Tylko młodzi ludzie mogą uratować Polskę!

Krzysztof Pasierbiewicz (nauczyciel akademicki)

Zapraszam do śledzenia na Twitterze: https://twitter.com/krzycho44

 

Zobacz galerię zdjęć:

Wykop Skomentuj71
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale