Blog
Salonowcy
echo24
echo24 dr Krzysztof Pasierbiewicz
155 obserwujących 1623 notki 3435079 odsłon
echo24, 18 stycznia 2015 r.

Jurek, ogórek, kiełbasa i sznurek!

Dzisiaj pani dr Magdalena Ogórek wystąpiła na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, na której przedstawiła swoje plany polityczne w przypadku ewentualnej wygranej w wyborach prezydenckich.

Wolno jej?

Konstytucja jej tego nie zabrania.

Czytelnicy mojego blogu doskonale wiedzą, że 800 notek, które do tej pory napisałem było bezpośrednio skierowane przeciw komunistom z SLD i post-komunistom z PO.

Ale moi blogowicze wiedzą również, że mniej więcej od dwóch lat usilnie namawiam do tego, by Polskę oddać w ręce ludzi młodych pomiędzy 35-tym a 45-tym rokiem życia, którzy nie pamiętają już komuny, a także okresu po-okrągłostołowego, który dokonał nieodwracalnych spustoszeń w polskich mózgach.

Ludziom, którym za przeproszeniem zwisa wojna między PIS-em a Platformą. Polkom i Polakom, którzy chcą sobie urządzić Ojczyznę po swojemu, nie zważając na zaszłości i chore ambicje polityczne spierniczałych zgredów, którzy obecnie decydują o polskich sprawach – od lewa, przez środek do prawa.

Po wystąpieniu pani dr Magdaleny Ogórek zalatujący wczesnym Gierkiem stetryczali dziennikarze i przesiąknięci komuną prominenci wszystkich partii politycznych łącznie z SLD, żeby było śmieszniej dostali jakiegoś obłąkanego pierdolca i chcąc zlinczować panią Magdalenę w obawie o własne tyłki zaczęli rzucać inwektywy pod adresem jej nazwiska. Inwektywy na poziomie przekomarzań uczniów szkoły podstawowej – patrz tytuł notki, a najbardziej zajadłe były wypłoszone z szaf trącące naftaliną ramole i próchna toczące pianę z nienawiści do młodej konkurentki – nazwisk nie wymieniam z obawy o konsekwencje procesowe.

Wybrzydzając prostacko kandydaturę Pani dr Magdaleny Ogórek jak jeden mąż wpisywali się w pejzaż modelowych oszołomów III RP!

Stop!

Nie wszyscy byli tak ślepo zajadli. 

Zaimponował mi dzisiaj kandydat PIS na urząd prezydenta młody dr Andrzej Duda, który jako jedyny dżentelmen pośród tej zgrai strusiowato nielotnych zawistników zdobył się na to, by publicznie powiedzieć przed kamerami, że pani Magdalena Ogórek jest pełnoprawnym kandydatem na urząd prezydenta i on tę kandydaturę szanuje.

A prawda jest taka, że zmurszałe, stare muchomory zdały sobie raptem sprawę, że w Polsce zaczyna się wysyp młodych i pachnących świeżym spojrzeniem na Europę i Świat borowików. 

Więc powtórzę jeszcze raz. Tylko młodzi ludzie mogą uratować Polskę!

Krzysztof Pasierbiewicz (nauczyciel akademicki)

Zapraszam do śledzenia na Twitterze: https://twitter.com/krzycho44

 

Opublikowano: 18.01.2015 20:21.
Autor: echo24
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

emerytowany nauczyciel akademicki, tłumacz, publicysta, prozaik,

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Tracz47    Dziękuję Panu za komentarz, na który jednak wyczerpująco nie odpowiem, gdyż...
  • @MacMarc   Chciałoby się powiedzieć słuchaj zakuty łbie. Ale ja się trzymam formuły...
  • @Konan Katoda   "Ale coś co jeszcze pół roku na lewicy było tematem tabu w kręgach Krytyki...

Tematy w dziale