Sawa
Gdy Polacy będą umieć siebie samych cenić w domu, będą ich cenić i za granicą...Długie doświadczenie naucza, że tylko Polacy są zdolni do rządzenia Polakami. (Stanisław Staszic)
4 obserwujących
330 notek
130k odsłon
  114   0

Wybory należy odłożyć na co najmniej 2 lata...

Jedyne rozsądne wyjście to projekt Gowina. Nic bardziej rozsądnego nie lezy w tej chwili na stole. Szeroka opinia publiczna powinna głośno ten projekt popierać. Wręcz go wymuszać! Nie ma czasu na gierki polityczne. Gadaninę, że Konstytucja jest nietykalna i etc. Nalezy wybory odłożyć na co najmniej 2 lata i skupić sie na organizacji życia w nowych zaskakujących i niebezpiecznych warunkach.

Zaden ze stanów nadzwyczajnych nie nadaje się na obecne czas. Forsowany  przez  Totalną Opozycję  w rozsypce,  stan klęski zywiolowej niczego nie załatwia a tylko wiele kłopotów sprawi.  Teraz - w ograniczeniach praw obywatelskich - i w przyszlości - przy ewentualnych sporach z międzynarodowymi korporacjami o odszkodowania. Wprowadzenie stanu klęski żywiolowej nie daje Czasu też  na dobre zorganizowanie wyborów! Pozostaje tylko projekt Gowina... I nie wiem czy 2 lata to także za mało?

Powinny także trwać prace nad zmianą ordynacji wyborczej udoskonalenie korespondecyjnego i wprowadzenie glosowania zdalnego przez internet.

Pieniądze które musielibyśmy wydać na organizację wyborów w maju tego roku powinny być przeznaczone dla służby zdrowia!

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka