Sawa
Gdy Polacy będą umieć siebie samych cenić w domu, będą ich cenić i za granicą...Długie doświadczenie naucza, że tylko Polacy są zdolni do rządzenia Polakami. (Stanisław Staszic)
4 obserwujących
335 notek
131k odsłon
  85   0

obywatelski apel do Premiera RP

Jako osoba, która głosowała na PiS i prezydenta Dudę proszę o zamrożenie wyroku TK. Są ku temu bardzo ważne powody. Ten wyrok jest wymierzony w prawa obywatelskie i prawa człowieka bardzo dużej części Polek i Polaków wynikające z art. 40 i 41 a także narusza prawa rodziców wynikające z art. 48 a konkretnie prawo do wychowywania dzieci wg. własnych przekonań. Został wydany z naruszeniem procedury - Sędzia Pawłowicz nie powinna być w składzie orzekającym TK w tej sprawie. Pozostali Sędziowie składu orzekającego dokonali dużej nadinterpretacji art. 38 Konstytucji. Były 2 zdania odrębne. Moją prośbę kieruję do Pana Premiera bo metodą zamrożenia wyroku TK jest zaniechanie jego publikacji!... lub moratorium.Dyskusję nad tym ważnym jak się okazuje problem szczególnie dla młodego pokolenia  trzeba odłozyć na czas po epidemii a teraz skupić się na przeciwstawianiu się skutkom pandemii. Zagraża ona bardzo powaznie życiu Polaków i  polskiej gospodarce!

Panie Premierze, wierzę w Pana wrażliwość i samodzielność. Mamy czas pandemii... Powszechne i bardzo liczne  protesty społeczne trawające już od tygodnia tworzą  wielkie zagrożenie pozbawienia życia wielu ludzi w wyniku niekontrolowanego rozprzestrzennia wirusa c-19.

Kiedy przyjmował Pan tekę Premiera zdawał Pan sobie sprawę, że  może zaistnieć sytuacja  tzw. wyższej konieczności...   Taką mamy teraz. Mam nadzieję że rozumie Pan wagę sytuacji i własną odpowiedzialnośc za życie i zdrowie tysięcy ludzi!

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale