20 obserwujących
287 notek
203k odsłony
2241 odsłon

Dla kogo pracował Epstein? widziane z USA

Wykop Skomentuj26

Kiedy w 2008 roku po raz pierwszy skazywano Jeffreya Epsteina, za zmuszanie do seksu nieletnie dziewczęta, ówczesny prokurator Florydy Alex Acosta, zawarł ugodę ze słynnym już prawnikiem reprezentującym zespół obrońców Epsteina, Alanem Dersovitzem ugodę na skandalicznie niski wyrok dla seksualnego drapieżcy, tłumacząc się tym, że taką ugodę musiał zawrzeć, gdyż Epstein pracował dla wywiadu.

Jako podkładki do tak skandalicznie niskiego wyroku, użyto oskarżenie ze strony Dersovitza wobec kobiet które skarżyły jego klienta o bycie nieletnimi prostytutkami i dodatkowo że są antysemitkami. Więc sędzia musiał wydać tak skandalicznie niski wyrok, bo nie miał innego wyjścia, jak zapewnić przeżywającemu ogromną traumę Epsteinowi więzienie w luksusie, do którego miał on osobne wejście i mógł z niego wychodzić codziennie, ale musiał się meldować w godzinach nocnych. Jak wskazują obecne dowody, nawet podczas odsiadywania wyroku w nocy, również sobie umilał czas sprowadzaniem nieletnich dziewcząt, by mu pomogły leczyć traunę więzienną.

Obecnie szeryf Palm Beach, zarządził odrębne śledztwo mające wyjaśnić wszystkie kulisy tego skandalicznie niskiego wyroku, oraz kto mu organizował nieletnie dziewczęta w czasie jego pobytu w więzieniu.

Okazało się również, że Epstein był częścią światowej sieci pedofilii która obejmowała swoim zasięgiem około 70 000 wpływowych osób. Byli to politycy z pierwszych stron gazet, celebryci, oraz milionerzy. Stawki były zależne od wieku dzieczynek bądź chłopców-im młodszy wiek, tym wyższa cena.

Przykład żydowskiego prawnika, profesora Harvardu Alana Dersovitza, pokazuje że padł blady strach na tych wszystkich, którzy mieli jakąkolwiek znajomość z Epsteinem. Dersovitz który był szefem zespołu prawników broniący Epsteina w 2008 roku, początkowo twierdził, że nigdy nie był na słynnej karaibskiej wyspie Epsteina, a był odnotowany parokrotnie. W końcu stwierdził że miał robiony „masaż” przez 50 letnią kobietę i nie był wcale zadowolony. Ciekawa jestem co by powiedział teraz, gdyby go rozpoznała jakaś wtedy nieletnia dziewczyna, czy też by ją oskarżył o antysemityzm? Jakie wrażenie by teraz to zrobiło na sędziach?

Grupa adwokatów reprezentująca dziewczynki nieletnie, obecnie dorosłe kobiety,mówi wprost, że Epstein jest bardzo niewygodny dla ludzi z samego szczytu hierarchii społecznej, więc dla nich wcale nie będzie zaskoczeniem, gdyby Epstein skutecznie „popelnił samobójstwo” bez udziału osób trzecich.

Do takich ważnych osób można zaliczyć byłego prezydenta USA Billa Clintona, który twierdził, że był na wyspie Epsteina tylko cztery razy, podczas gdy ma odnotowane ponad dwadzieścia pobytów. Dzisiaj już jest wiadomo, że Epstein odwiedzał go w Białym Domu, gdy pełnił obowiązki prezydenta USA. Wizyty te były częste, co skłania do przypuszczeń że meldował się z jakąś nieletnią dziewczynką. Z czasów urzędowania Clintona jako gubernatora stanu Arkansas, znane były jego wyskoki do nieletnich prostytutek, co wielokrotnie zostało już opisane.

Również atak prasy brukowej i nie tylko na Megan Markle żonę księcia Harrego, jest rozpaczliwą próbą odwrócenia uwagi od wizyty na wyspie Epsteina księcia Andrzeja, syna królowej Elżbiety. Jednak wysiłki odwrócenia uwagi niczego nie dały, pogrążając tylko całą rodzinę królewską, niszcząc cały autorytet rodziny królewskiej. A trzeba wiedzieć, że na wyspę latano „Lolitą Ekspress” tylko w celu wyżycia się seksualnego na nieletnich.

Parę dni temu amerykańskie media podały, że dotarły do jednej z seksualnych niewolnic Epsteina, słowaczki Nadii Marcinkovej, którą Epstein zabrał swoim samolotem i trzymał ją w domu przez parę lat jako seksualną niewolnicę. Obecnie pracuje jako komercyjny pilot, ma 32 lata, a uprowadzona została mając 15 lat. Na pewno będzie ważnym świadkiem w procesie. Niektóre ofiary Epsteina mówią wprost, że Marcinkova wywierała naciski, by dziewczyny spały razem z Epsteinem oraz z nią. Z dokumentów lotu wynika, iż często latała z Epsteinem do jego siedzib w USA w okresie od 2000 do 2008 roku.Jeden z pilotów twierdzi, że latała z Epsteinem setki razy. Teraz będzie musiała zeznawać przeciwko Epsteinowi. Nie jest do końca jasne, jak zaczęła się jej znajomość z Epsteinem. Na pewno będzie należała do cennych świadków, gdyż z jednej strony była ofiarą, a równocześnie nakłaniała nieletnie dziewczyny do seksu z Epsteinem bądź jego klientami.

Ile było takich Nadii Marcinkowych, które to z nieletnich dziewczynek, seksualnych niewolnic Epstein zrobił póżniej stręczycielki, zmuszające do seksu młodsze od nich dziewczynki? Na te pytania odpowiedzi z pewnością udzieliłaby Ghislaine Maxwell, jego podstawowa przyjaciółka biznesowa, oraz główna rekruterka nieletnich dziewcząt do sex biznesu Epsteina. Obecnie nic nie wiadomo, gdzie przebywa, oraz co się z nią dzieje. Ze względu na jej ogromną wiedzę w temacie bardzo znanych i wpływowych osób, całkiem możliwe jest że władze USA trzymają ją w jakimś ściśle strzeżonym ośrodku, lub zdążyła uciec i znajduje się obecnie w Izraelu.

Wykop Skomentuj26
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka