0 obserwujących
22 notki
31k odsłon
375 odsłon

Rzecznik prasowy Ustki oskarżony o cenzurowanie miejskiego forum

Wykop Skomentuj1

"Taki zarzut stawia rzecznikowi i jednocześnie moderatorowi forum radny miejski Krzysztof Błądkowski. Urzędnik przekonuje, że usuwane są jedynie wpisy obraźliwe i wulgarne.
W przekazanej burmistrzowi Ustki interpelacji rajca zwraca uwagę na dwie złe strony działania miejskiego forum internetowego.

- Zauważyłem sporo zarzutów uczestników, że ratusz nie odpowiada na pytania forumowiczów dotyczących istotnych problemów mieszkańców - mówi Krzysztof Błądkowski, ustecki radny. - Pytam więc, burmistrza po co istnieje taki dział tego forum, jak pytania do władz miasta? ...

- A na naszym forum, jak dyskusja jest po myśli władzy to ingerencji moderacji nie ma. A jak tylko pojawi się wpis negatywny, zaczyna się stosowanie różnych sztuczek mających na celu zniechęcenie piszącego lub jego eliminacji z forum. Takie działania noszą znamiona cenzury. "

Więcej w artykule : http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100528/USTKA/984312766

Dla mnie to co się dzieje w Ustce przypomina standardy republiki ...

Czy to będzie nowy herb Ustki???


Poniżej 3 filmiki, nakręcone przez mnie  z sesji Rady Miasta Ustki z 27 maja tego roku.

 

Interpelacja radnego Krzysztofa Błądkowskiego w sprawie cenzury i manipulacji na forum www.ustka.pl/forum, usuwania niewygodnych dla władzy wpisów oraz banowania nieprzychylnych użytkowników.

Odpowiedz rzecznika prasowego miasta Ustka.

Wypowiedzi radnych w w/w kwestii.

Pisałem już o tym w dwóch tekstach na blogu, nareszcie zajeła się tym prasa i radni.

http://smerfmaruda.salon24.pl/178508,cenzurowanie-forum-przez-jana-olecha-burmistrza-ustki

http://smerfmaruda.salon24.pl/176096,ustka-prosze-wstac-cenzura-idzie

Największą wsciekłość urzędników usteckich, budziły moje relacje on-line z sesji i komisji gospodarczej, w których opisywałem delikatnie mówiąc " niejasne sytuacje" i w trakcie ostatniej z nich, nagminnie kasowano moje wpisy, nawet tekst , że dalszy ciąg relacji będzie na innym niecenzurowanym forum i ostatecznie zbanowano mnie dożywotnio :)

Warto też poczytac dyskusje na ten temat na innym forum.

http://forum.gp24.pl/index.php?showtopic=42879&st=0&start=0

W następnym wpisie  zamieszczę  moje "nieporadne" wystapienie na sesji, sorry , ale nie mam "gadanego i jest to moje drugie  w życiu występienie publicznie , pierwszy raz, też było to na sesji rady , wystąpiłem w protescie przeciwko cenzurowaniu lokalnego miesięcznika "Ziemia Ustecka" ( do pobrania tutaj: http://chomikuj.pl/Smerf_Ustka/Ziemia+Ustecka )

oraz odniosę się do  zarzutów rzecznika.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale