0 obserwujących
76 notek
24k odsłony
  488   0

Tragedia smoleńska w oczach zwykłych obywateli

 

Może będę się powtarzał, lecz zamiast odpisywać pojedynczej osobie postanowiłem dać odpowiedź w formie tego artykułu.

Tragedia smoleńska w oczach zwykłych obywateli widnieje jako tragiczna katastrofa, zbrodnia na elitach jest prawie nierealna a uczciwość tych ludzi mówi im, że jest to szczególnie w dzisiejszych czasach niemożliwe gdyż przekracza wszelkie granice przyzwoitości.

Z ludzkiego punktu widzenia tak to powinno być, lecz czy mamy do czynienia ze zwykłymi ludźmi?

Ani ci, którzy zginęli ani ci, co sprawę katastrofy przekazali obcemu państwu do zbadania nie wspominając już o nielegalnej organizacji badającej tą sprawę nie są zwykłymi ludźmi.

Pomijanie faktów znanych wszystkim, którzy interesują się tą sprawą a zarazem przedstawianie fałszywych dowodów jako prawdziwe jest jednoznaczne z zatajaniem prawdy. Nie trzeba być znawcą czy też specjalnie zaangażowanym, aby porównując pierwsze doniesienia z kolejnymi przedstawianymi przez różne postacie medialne zauważyć kłamstwa, manipulacje i masowe ich pomnażanie.

Większość wie, że czas katastrofy różni się od podanego przez MAK z odczytu czarnych skrzynek o kilkanaście minut, to nawet stwierdzili polscy prokuratorzy i dlatego postanowiono zwrócić się o poprawione kopie nośników nagrań!

To jest dowód, który mówi o przerabianiu oryginalnych zapisów i jeśli dodamy fakt oświadczenia Rosjan, że nie oddadzą nam czarnych skrzynek nie wspominając o niszczeniu wszelkich dowodów to mamy całość tej prawdy.

Polacy wiedzą, że badania MAK jako organizacji nielegalnej nie mają mocy prawnej, dlaczego więc usilnie wmawia się obywatelom, że trzeba im wierzyć?

Na miejscu tragedii czekały na nasz samolot Federalne Służby Bezpieczeństwa Rosji i doszło tam do użycia broni.

Jak widać z zapisu wizyjnego który każdy z nas miał możność zobaczenia w internecie był to fakt konieczny do wyjaśnienia a o którym nic się nie wspomina!

Strzały w kierunku osób, upadki, krzyki mogły dotyczyć naszych elit, więc każdy dążyłby do wyjaśnienia tego stanu rzeczy.

Nasze władze pragną udowodnić Polakom, że winę ponoszą sami piloci lub św. pam. prezydent!

Niektórzy piszą czy znam prawdę, jeśli tak się wypowiadam, a czy Donald Tusk, Bronisław Komorowski ich ugrupowanie i pomocne im osoby medialne znają tą prawdę?

Dlaczego od pierwszych minut z całą pewnością i przekonaniem wmawia się nam, że wina leży po stronie pilotów, następnie prezydenta L. Kaczyńskiego lub jakiegoś z dowódców armii?

Dlaczego nie mamy jako Polacy możliwości samemu zbadania tej tragedii?

Dlaczego musimy zadowalać się tym, co otrzymamy od Rosjan?

Dlaczego musimy wierzyć w białe, jeśli sami mamy dowody na to, że jest to czarne?

Dlaczego D.Tusk nawet nie odpowiedział na apel narodowy w sprawie przekazania sprawy do zbadania przez komisję międzynarodową?

Czy to jest normalne?

Czy nie wynika z tego faktu, że komuś zależy na tym, aby to się nigdy nie wydało?

Czy nie wskazuje to na zacieranie śladów i manipulacje?

 1. W lasku koło smoleńska gdzie spadł samolot strzelano do ludzi.
 2.  Samolot spadł z kilku metrów na błotnisty teren nie posiadając paliwa ( brak znaczącego o tym wybuchu), pożar był niewielki a z opisu montazysty TVP wynika, że słychać było 2 wybuchy.
 3. Samolot od czegoś został rozerwany na strzępy, mogła to być bomba paliwowo-powietrzna to stwierdzili fachowcy od płatowców.
 4. Pierwsi świadkowie podali czas, ten znacząco nie zgadza się z ustalonym, pierwsze informacje TVP w internecie podano ok. 20min przed czasem ustalonym przez komisję.
 5. Informacje reporterskie z Katynia i miejsca tragedii o pogodzie nie potwierdzają obecności mgły, można samemu przekonać się z ujęć filmowych.
 6. Braku ciał na miejscu tragedii, których tam naprawdę nikt nie widział.
 7. Braku foteli a nawet siedzeń.
 8. Samolot opadł kołami w dół widać to na niektórych zdjęciach satelitarnych oraz zwracają na ten fakt, koła które są w górze, lecz całe są w błocie i trawach.
 9. Nad leżącym do góry kołami wrakiem widoczna jest zwisająca i przesuwająca się z lina, w jakim celu?
 10. Reporter TVP Info każdego kolejnego dnia zmieniał zeznania na coraz korzystniejsze dla Rosjan.
 11.  Edmund Klich początkowo jednoznacznie stwierdził, że nie jest dopuszczony do żadnych badań i sam nie wie, po co go tam wysłano a następnie po karcącej go rozmowie D. Tuska, zmienił zdanie i natychmiast zaczął oskarżać pilotów i system ich kształcenia.
 12. Miejsce katastrofy, w którym można było odnaleźć ślady użycia broni i inne dowody potrzebne do wyjaśnienia kontrowersyjnego filmu zostało przekopane na dość dużą głębokość, wycięto też i wywieziono wszystkie drzewa z tego miejsca. Dla informacji pozostały teren nie był przekopywany, brak na ten temat wyjaśnień, dlaczego?
 13. Na lotnisku nie było żadnej karetki pogotowia, rosyjski policjant powiedział, że nie ma, po co wzywać pogotowia przecież nikt nie przeżył, skąd taka pewność o tym wcześniej, może tam nikogo nie było?
 14. Nie ma dowodów na przeprowadzenie sekcji zwłok nawet jednej osoby.
 15. Zalutowano trumny i nie zezwolono na otwieranie.
 16. Ciało prezydenta znaleziono jako pierwsze i to w całości, uwagę całego świata poświęcono jego osobie, pozostałe ciała były podobno rozczłonkowane na kawałeczki tak małe, że nawet kciuk palca był nie cały.
 17. Samolot posiadał system kontroli lotu TAWS i nie mógł się rozbić, jeśli ktoś mu nie pomógł z zewnątrz to stwierdzenie fachowców.
 18. Piloci dopiero na 2 sek., przed tragedią zorientowali się, w jakiej są sytuacji oczywiście, jeśli wierzyć kopii nagrania z czarnych skrzynek.
 19. Dwie czy trzy godziny po tragedii włamano się do lokali niektórych osób poległych w tej katastrofie i zabrano im laptopy itp., Aneks do raportu o WSI, który miał być odczytany jest teraz w posiadaniu B. Komorowskiego. Co zawiera już pewnie się nie dowiemy.
 20. Ostatnie 21 ciał było nie do rozpoznania, bo nawet nie było wiadomo czy to tkanka ludzka, błoto, patyki czy kamienie takie było oficjalne oświadczenie Rosjan i rządu i nagle w ciągu dwóch dni wszystkie zostają rozpoznane i przetransportowane w trumnach do Polski.
 21. Trudne do rozpoznania i spalone były głównie ciała funkcjonariuszy BOR, dlaczego? Oznacza to, że zginęli z innej przyczyny?
 22. Postawa Rosjan. Za bardzo czuła, zaangażowana, fałszywa?
 23.  Areszt dla kontrolera lotów - nikt go już potem nie widział, drugi przeszedł natychmiast na emeryturę i zaginął.
 24. Chaos informacyjny (swego czasu główna broń KGB). Najpierw niby 4 kołowania, potem 2 a w końcu jedno. Tak samo z liczbą ofiar.
 25. Zawyżona numeracja ofiar tak jak by liczono, że powinno być ich więcej.
 26. Mówiono o 3 osobach, które przetrwały katastrofę. Taka informacja musiała się skądś przecież wziąć!
 27. W momencie feralnego lądowania w przestrzeni powietrznej niedaleko Smoleńska latały 2 samoloty - Białoruski i Rosyjski. Co tam robiły?
 28. Samolot był po "remoncie" w Rosji u szwagra, Władimira Putina a wcześniejsze remonty przeprowadzano w podmoskiewskim przedsiębiorstwie WARS400 z Wnukowa, specjalizującym się w tego typu zleceniach, ( przypadek ?).
 29. Gen. Anodina bliska zastępcy szefa KGB przewodniczy MAK, które jest organizacją nielegalną i działa tylko za przyzwoleniem W. Putina.
 30. Donald Tusk ściska się z W.P., mówi o nagłym umocnieniu się  pojednania Polski z Rosją i bezgranicznie wierzy w śledztwo prowadzone przez gen. Anodinę nie licząc się ze zdaniem tysięcy obywateli polski oraz opinii międzynarodowej.

 

Jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości co do stwierdzenia że rząd ( PO ), prowadzi politykę dezinformacji o katastrofie smoleńskiej, karmi nas kłamstwami bez pokrycia tym samym oznacza to, że ukrywa prawdę a teraz szczególnie po oświadczeniu J. Kaczyńskiego na ten temat przejawia strach przed wyjawieniem prawdy i mobilizuje siły w celu ośmieszeniu PiS i jego lidera tak jak to robiono z św.pam. L. Kaczyńskim to może ja się mylę.

Jestem tylko zwykłym człowiekiem i mogę się mylić, oni nie !

       

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale