22 obserwujących
1412 notek
652k odsłony
  140   1

Pucz, rokosz, itd. sędziów, nie o semantykę chodzi, ale o prawo.

Sędziowie, przynajmniej ich część ma wszystko w d….., Bawią się ECS (Europejskim Centrum Solidarności) razem z KOD-owcamu, i cytując L.J. Kerna, uważają, że ” między Bugiem a odronysom, najważniejsi my som”.

Sędziowie nie mogą być członkami żadnej partii, ale ta antyrządowa banda znalazła rozwiązanie, założyła stowarzyszenie Justitia , które niczym się nie różni od partii politycznej. Jej członkowie występują na różnych protestach politycznych w ogóle się z tym nie kryjąc.

Sprawa spółki „Urlich” trwała „tylko” 27 lat, sprawa spółki Gisze kilkanaście. Czy jest to wina obecnego rządu, absolutnie nie.

Część sędziów z nadzwyczajnej kasty czuje się niczym pomazańcy boży, chcą być nietykalni i za nic nie odpowiadać.

Kasta niczym kiedyś komuniści mieli poparcie w Kominternu w każdej sprawie, tak donosząca na Polskę nadzwyczajna kasta w każdym przypadku ma poparcie europejskich organów prawniczych z reguły lewicowych, nieprzychylnych Polsce.

Nadzwyczajna kasta potrafi zmniejszać kary pedofilom i mordercom kobiet, jednocześnie skazując np. emeryta za kradzież cukierka w sklepie, jednocześnie sądy niemal masowo uniewinniają dzicz , atakującą kościoły, ubliżającej policjantów, czy uniewinniając lewicowych aktywistów niszczących umocnienia graniczne.

Podważanie statutu innych sędziów jak to zrobiła ostatnio kamaryla z SN, podważa fundamenty prawne państwa i dalsze niezauważanie tego wyroku może doprowadzić do anarchizacji państwa.

https://niezalezna.pl/412066-konsternacja-po-wyroku-nsa-sedzia-demendecki-dla-niezalezna-pl-zlamano-wszelkie-standardy

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/sad-uniewaznil-reaktywacje-przedwojennej-spolki-ryszarda-krauzego-przejmowala-hektary/wrzemey

https://dziennikzachodni.pl/reaktywacja-spolki-giesche-katowice-5-lat-wiezienia-to-juz-koniec-sprawy/ar/c3-10164612


Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo