3 obserwujących
449 notek
507k odsłon
  569   0

Euro 2020: Te mecze skomentują Borek, Szpakowski i Laskowski w TVP

Mateusz Borek. fot. screen: YouTube.com/Kanał Sportowy
Mateusz Borek. fot. screen: YouTube.com/Kanał Sportowy

Matusz Borek, Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski podzielą się pracą podczas EURO 2020. Każdy z czołowych komentatorów skomentuje jeden mecz Biało-Czerwonych - dowiedział się portal  WP SportoweFakty.

Ruch TVP jest zaskakujący, bo w wielu poprzednich imprezach mecze Polaków komentował ten sam sprawozdawca.

Borek skomentuje pierwszy mecz Polaków

Polska rozpocznie EURO 2020 starciem ze Słowacją w Sankt-Petersburgu (14 czerwca). Jak ustaliły WP SportoweFakty, pierwszy mecz w finałach turnieju dla TVP skomentuje Mateusz Borek, a więc jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce, z ogromnym doświadczeniem w obsłudze wielkich piłkarskich turniejów.

Polska - Hiszpania dla Laskowskiego

Drugi mecz, z Hiszpanią (19 czerwca), Polacy rozegrają nie w Bilbao, a w Sewilli, dokąd UEFA przeniosła hiszpańską część turnieju. To spotkanie - według naszej wiedzy - ma skomentować Jacek Laskowski, również absolutna czołówka, jeśli chodzi o polskich komentatorów.

Szpakowski skomentuje finały

Na to mecz o awans Polacy znów wrócą do Sankt-Petersburga. Ma go skomentować legenda TVP, Dariusz Szpakowski.  Jeśli chodzi o Szpakowskiego, to przypadnie mu też komentarz finału EURO 2020, który zostanie rozegrany 11 lipca w Londynie.

KJ

Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport