Euro 2020: Decydująca kolejka fazy grupowej - mecz Szwajcaria - Turcja

UEFA EURO 2020 Switzerland training/PAP/EPA/JEAN-CHRISTOPHE BOTT
UEFA EURO 2020 Switzerland training/PAP/EPA/JEAN-CHRISTOPHE BOTT
Mecz Szwajcaria - Turcja już dziś o 18:00. Przebieg spotkania zadecyduje o tym, która reprezentacja wyjdzie z grupy. Dla Szwajcarii będzie to mecz o wszystko, Turcja gra o honor.

Euro 2020: Szwajcaria - Turcja

Mecz Szwajcaria - Turcja, który będziemy mogli oglądać już dzisiaj o godz. 18:00, będzie ostatnim spotkaniem w grupie A w Euro 2020. Dla Szwajcarii będzie to arcyważny mecz, ponieważ jeśli Szwajcarzy chcą wyjść z grupy, będą musieli pokonać Turków.

Po dwóch przegranych dla Turcji dzisiejsze spotkanie będzie meczem o honor. Po dwóch sromotnych porażkach (najpierw 0:3 z Włochami, później 0:2 z Walią) Turcja jest praktycznie bez żadnych szans na awans z grupy. 

Szwajcaria w poprzednich meczach zaliczyła remis 1:1 z Walią i poniosła porażkę 3:0 z Włochami, którzy w Euro 2020 naprawdę dają radę.

Polecamy:

Eksperci: Wygra Szwajcaria

Eksperci są zgodni co do tego, że największe szanse na zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu ma Szwajcaria. Turcja zdaje się być nieprzygotowana do Euro, co widać zarówno w obronie jak i w ofensywie. Szwajcaria zaś na pewno zrobi wszystko, by spotkanie poszło po jej myśli, ponieważ dla tej reprezentacji to mecz o "być albo nie być" w dalszej fazie turnieju.

Podobne nastroje towarzyszą kibicom, którzy stawiają na zwycięstwo Szwajcarów.

Mecz Szwajcaria - Turcja online

Gdzie oglądać dzisiejszy mecz Szwajcarii i Turcji? Spotkanie zobaczymy nie tylko w telewizji na kanale TVP 1 oraz TVP Sport. Mecz można oglądać również online na streamie TVPSPORT.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. W serwisie Ipla dostępny będzie również płatny stream.

WP

Zobacz także:


Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport