Piłkarz reprezentacji Polski Robert Lewandowski (L) i Kevin De Bruyne (P) z Belgii podczas meczu Ligi Narodów w Brukseli, fot. PAP/Andrzej Lange

Belgia - Polska. Pogrom

Redakcja Redakcja Piłka nożna Obserwuj temat Obserwuj notkę 75
Polska przegrywa z Belgią 6 : 1 po emocjonującym meczu piłkarskiej Ligi Narodów w Brukseli. Po pierwszym golu Roberta Lewandowskiego oczekiwania poszły w górę, ale im bliżej końca meczu, tym było gorzej.

Na gola Roberta Lewandowskiego odpowiedział tuż przed przerwą Axel Witsel, a kolejne bramki zdobyli w drugiej połowie Kevin De Bruyne, Leander Dendoncker, Lois Openda i dwie Leandro Trossard.

Przeczytaj: To się musiało tak skończyć. Cieślak rezygnuje z funkcji ministra

Na inaugurację w grupie 4 dywizji A biało-czerwoni pokonali we Wrocławiu Walię 2:1, natomiast Belgia uległa u siebie Holandii aż 1:4. Walia też przegrała z Holandią 1:2 (0:0) w rozegranym w Cardiff meczu.

Podopieczni Michniewicza zmierzą się w kolejnych meczach w sobotę z Holandią w Rotterdamie, a we wtorek ponownie z Belgią, ale w Warszawie.