157 obserwujących
4327 notek
4474k odsłony
263 odsłony

Jakość

Wykop Skomentuj31

Czy po odwołaniu koronawirusa, pan premier @MorawieckiM mógłby także odwołać koklusz oraz rozgonić smog, który codziennie zabija stu obywateli Polski?pyta Marek Migalski.

Okazuje się, że ułaskawiony przez Dudę na wniosek Ziobry pedofil to gorący zwolennik @pisorgpl. No to wszystko jasne. Ułaskawiają swoich. Bezpieczeństwo dzieci się nie liczy. Państwo bezprawia.zauważa Dariusz Rosati.

Z rejestru sprawców przestępstw seksualnych wynika, że ułaskawiony przez PAD pedofil wyszedł na wolność w listopadzie 2015 roku i miał orzeczony zakaz zbliżania się do listopada 2021. Na podstawie art. 84 kk w listopadzie 2018 mógł się ubiegać o zniesienie tego zakazu przez sąd.pisze Roman Giertych.

W związku z doniesieniami medialnymi dobrozmieńcy skarżą się na hejt, jaki rzekomo ich spotyka. Przypisują go atoli nie psom gończym imperialistów, ale bulterierom Trzaskowskiego. Zapominają wszakże, że żaden z liderów partii opozycyjnych nie nazwał zwolenników dobrej zmiany chamską hołotą, elementem animalnym ani ich nie przystroił w zdradzieckie mordy.

Zachód pozostał jednak groźny w mniemaniu dobrej zmiany. — Gazeta "Fakt", której właścicielem jest koncern o niemieckim rodowodzie, chce wpłynąć na wybory prezydenckie w Polsce; Niemcy chcą wybierać w Polsce prezydentaostrzegał Andrzej Duda.

Uznano więc doniesienia o rzeczonym ułaskawieniu za ingerencję w wybory. Gazeta bowiem, należąca też do niemieckiego akcjonariusza zamieściła artykuł na ten temat. W ogóle zaś ma to być brudną kampanią.

Rodzice przecież mają prawo wychowywać dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami, co im zapewni Karta Rodziny. Oskarżenie o przemoc jest nadużywanym czasem pretekstem do ograniczania władzy rodzicielskiej.

Smog natomiast jest wynikiem racji stanu. Polska bowiem węglem stoi. A że setka obywateli umiera dziennie od zanieczyszczonego nim powietrza? Tym bardziej koronawirus nie jest straszny. Przecież zabija znacznie mniej ludzi.

Głupie argumenty? A ten o niemieckiej ingerencji jest lepszy? Skąd więc drażliwość?

Wykop Skomentuj31
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura