159 obserwujących
4591 notek
4729k odsłon
  760   3

Bezsilność

Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi [autor nieznany].

Sławomir Nowak wyszedł z aresztu. Wbrew ministrowi, który jest przekonany, że zwolnienie było skutkiem interwencji Donalda Tuska. Jeżeli więc postanowienie się uprawomocni, zostaną ujawnione dowody, dla których postawiono zarzuty.

Orlen nie przejmie na razie spółki Polska Press. Tak utrzymuje Rzecznik Praw Obywatelskich. Daniel Obajtek jeszcze o tym nie wie. Nie ma więc jego stanowiska w tej sprawie.

Znowu klęski dobrej zmiany. Można by mniemać, że nie jest specjalnie dobra. Gdyby była, może od razu by ujawniła, dlaczego musi trzymać miesiącami w areszcie podejrzanego, zamiast kierować do sądu akt oskarżenia. Wcześniej by też było wiadomo, że istnieją przeszkody, dla których paliwowa spółka nie może wydawać prasy.

Znowu się jawi arogancja dobrej zmiany. Nie udaje się im wiele, ale i tak rządzą, bo tego wymagają zasady demokracji. Wybraliśmy, nie zgadzając się na dezynwolturę poprzedniej ekipy i jakoś dziwnie zajmujemy czołowe miejsca w świecie zarówno w liczbie zgonów, jak i zakażonych, przeliczonych na mieszkańca.

Na ochotnika.

Lubię to! Skomentuj30 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka