166 obserwujących
5158 notek
5127k odsłon
  717   2

Bareistyka

Zostaliśmy - wg PiS - zaatakowani przez rosyjskie służby specjalne. B. szef MON Antoni Macierewicz już raz ogłosił wojnę z Rosją, bo miała rzekomo zabić polskiego prezydenta. Państwo polskie na ten fakt nie zareagowało. Ogłoszenia o kolejnej wojnie są więc traktowane z dystansem [Dominika Wielowieyska].

Hakerzy atakują nasz kraj. Wezmą się niebawem za Europę. Trzeba coś zrobić. Larum gramy. Wszak niebawem rzecz będzie dotyczyć Brukseli. Niech się obudzi.

Nietrudno jednak przypuścić co zrobią eurokraci. Znowu napiszą do naszych panikarzy, aby przestrzegali własnych przepisów. Wykluczy to obrót informacjami za pośrednictwem prywatnych adresów pocztowych. Są chyba strzeżone niewiele lepiej, niż powszechnie omawiane szczegóły anatomii przysłowiowej Maryny.

Tak to się jednak znaleźliśmy na tym samym poziomie co Stany. Je też atakują hakerzy. Również tam się podejrzewa mieszkańców szeroko rozumianej Federacji Rosyjskiej. W tej sytuacji nie możemy inaczej. Alarmujemy, mimo że minister Ziobro dopiero bada sytuację.

Nieprawdziwe też się okazuje potwierdzenie, że dobra zmiana nas wyprowadziła z europejskich i światowych salonów i ustawiła w przedsionku, holu czy gdzieś tam, gdzie się rozmawia z niezłomnymi i twardymi. Wszak borykamy się z problemami pierwszoligowców.

Zdumiewa, że Krystyna Pawłowicz uległa żądaniu Adama Bodnara i sama wyłączyła się ze składu orzekającego w TK o zasadności postanowień TSUE w sprawie Izbie Dyscyplinarnej SN. Ulega naciskom? Jej niezłomność jest przecież potwierdzona czynami, nie osobistymi deklaracjami.

Alarmistycznym nastrojom nie uległa nasza piłkarska reprezentacja. W Sankt Petersburgu skopali wprawdzie zadanie, ale w Sewilli pokazali się dobrze. Entuzjazm kibiców nie pozostał bez nagrody.

Szkoda więc, że u nas polityką nie zajmują się fachowcy.


Lubię to! Skomentuj39 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka