Stary Stary
263
BLOG

Kumotrzy

Stary Stary PiS Obserwuj temat Obserwuj notkę 14

Precz z siepactwem, chwała nam i naszym kolegom, ch*** precz. Taki SMS odczytał Jan Rokita podczas posiedzenia komisji śledczej w sprawie Rywina. Przesłał go członek ówczesnej Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji do ówczesnego prezesa TVP. Jego odbiorca jest obecnie członkiem Rady Mediów Narodowych. Powołanym przez Andrzeja Dudę oczywista oczywistość.

Tak mniej więcej się postrzega bezstronność w ideologicznie motywowanych formacjach. U nas jednak było to kiepsko, ale jakoś tam skrywane. W Ameryce mamy zupełnie inną sytuację.

— Gdyby nasza drużyna, prowadzona przez radykalną grupę Lewicowych Szaleńców, nie była taka postępowa, zdobyłaby złoty medal, a nie brązowy. (...) Powinni wymienić tych postępowców na Patriotów i wtedy znowu by wygrywały. Kobieta z fioletowymi włosami grała beznadziejnie i spędza za dużo czasu na myśleniu o Radykalnej Lewicy, zamiast wykonywać swoją robotę. Tak napisał o żeńskiej reprezentacji Stanów w piłce nożnej były prezydent USA, Donald Trump.

Tam obskuranci są dumni ze swojej ignorancji. I jednak przegrali wybory. Zapoczątkowali też światowy upadek populizmu. Na nic zatem jednoczenie się pobożnych i bezbożnych ideologów. Cykl przemian świadomości wyborców jest nieubłagany.


Stary
O mnie Stary

Nie chce mi się zmyślać, nic więc nie napiszę, bo w rzeczywistości jestem antypatycznym typem.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (14)

Inne tematy w dziale Polityka