Stary Stary
602
BLOG

Zastój

Stary Stary Polityka Obserwuj notkę 17
Każdy ma prawo do odpoczynku

Weekend. Ktoś w Internecie pyta, czy wtedy też się dzieje? Pewnie tak, ale i tak to będzie komentowane w poniedziałek. Na razie ma się jakieś powtórki do dyspozycji.

Opisywanie ich jest równie efektywne, jak argumentacja pisolubnych, którzy na tłumaczenie aktualnych afer wyciągają jakieś dęte zdarzenia z przeszłości, kiedy to rządziła koalicja PO-PSL. Przynajmniej nie kwestionują doniesień o skandalach, które próbują relatywizować. Bo zaprzeczenia też się zdarzają, ale tylko u najbardziej zagorzałych.

Najwyżsi dostojnicy wykorzystują zaś sposoby, dopasowane do własnych, znanych obyczajów. Prezes na przykład nic nie słyszał o aferze willa+, bo mu nikt o tym nie powiedział. Jeżdżący akurat charytatywnie na nartach prezydent stwierdza w tym kontekście, że tak było zawsze, iż jedne organizacje otrzymywały dotacje, inne nie. Jeżeli taka spełnia warunki otrzymania dotacji, no to cóż. Premier w ogóle dziękuje ministrowi Czarnkowi, bo stara się według jasnych i transparentnych kryteriów wspomagać organizacje pozarządowe. Normalka.

Strach pomyśleć, co będzie, jak zostaną wprowadzone wolne piątki. Chociaż jeżeli by się wtedy nic nie działo? Zawsze to lepiej, kiedy licho dłużej śpi.


Stary
O mnie Stary

Nie chce mi się zmyślać, nic więc nie napiszę, bo w rzeczywistości jestem antypatycznym typem.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka