Stary Stary
151
BLOG

Daremność

Stary Stary Polityka Obserwuj notkę 17
Namaszczenie się z czasem wyciera...

Jak nie potrafisz, nie pchaj się na afisz [staropolskie].

Występ Jarosława Kaczyńskiego w Śniadowie był przez TV Republikę pokazany z napisem na żywo, ale pół godziny po czasie rzeczywistym. Zdaniem Jana Pińskiego stało się to, aby poprawić, gdyby znowu palnął coś głupiego. Tam atoli Prezes skrytykował Zielony Ład, autorski problem PiS.

To na razie jest zgodne z propagandą PiS, przekonującą, że inkryminowany dokument powstał dzięki poparciu euroentuzjastów. Janusz Wojciechowski odpowiada na krytykę promowanego przez siebie Ładu, że jest dobrowolny. Można go nie stosować. Wprawdzie rezygnuje się tym samym z unijnych dopłat, ale wolność w ich pobieraniu jest pełna.

18 maja w Warszawie odbędzie się Wielki Marsz PiS. Będzie to obrona rolników. Jeżeli wcześniej nie zostaną podjęte stosowne uchwały, stanie się ona hasłem demonstracji. Jak Sejm zdąży, wymyśli się coś innego.

Tymczasem wybory samorządowe w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się bez kandydatów PiS, bo partia nie zdążyła tam zebrać dostatecznej liczby podpisów. TV Republika straciła ponad połowę widzów od stycznia do marca. PiS ma notowanie poniżej 25%.

A Prezes tak się stara. I jak się mu nie udaje, ma jeszcze poprawiaczy. Chyba będzie musiał ich wymienić. Kiepsko poprawiają. A może ktoś się zorientuje, że trzeba raczej zmienić prezesa? Brrr…


Stary
O mnie Stary

Nie chce mi się zmyślać, nic więc nie napiszę, bo w rzeczywistości jestem antypatycznym typem.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka