1 obserwujący
316 notek
228k odsłon
1425 odsłon

Jezus jako genetyczna kobieta i transgenderowiec, Matka Boska od marihuany, a Jędraszewski

Wykop Skomentuj24

Wygląda na to, ze na dwa miesiące przed wyborami PiS może spokojnie zaprzestać kampanii wyborczej i zacząć przygotowywać szampany.

Wydawać by się mogło, że po tym, co wydarzyło się w Poznaniu tęczowi trochę zbastują, jednak były to płonne nadzieje.

Oto Manuela Gretkowska postanowiła się wypowiedzieć na temat ostatnich wydarzeń. I na tapetę wzięła, a jakże, Kościół, biskupów i Jezusa Chrystusa.

Wedle celebrytki taki biskup Jędraszewski ubiera się jak drag queen w karnawale. Inne mądrości pani Manueli to np. nie ma kobiet kardynałów, a celibat chroni kler przed kopulowaniem z małpami.

Stara się też obalić argumenty o tym, że Jezus był mężczyzną. Nikt tego nie obali eksperymentalnie, bo zabrał ze sobą materiał genetyczny do Nieba. Ale będąc boskim człowiekiem, prototypem uniwersalnego człowieczeństwa posiadał pewnie chromosomy XX, żeby było sprawiedliwie. Z wyglądu syn XY, z testów genetycznych córka XX. Tacy mężczyźni mają kobiecą sylwetkę (te długie włosy), cechy charakteru przypisywane kobietom (ta łagodność) i są bezpłodni (nie miał potomstwa). Jezus Chrystus był na pewno kobietą genetycznie, a więc transgenderowcem.

Całość http://thefad.pl/aktualnosci/chrystus/

Także https://natemat.pl/281817,gretkowska-odpowiada-jedraszewskiemu-chrystus-byl-transseksualny

Jako, że wczoraj obchodziliśmy popularne święta Matki Boskiej Zielnej tym tropem postanowili pójść krakowscy członkowie partii Razem i umieścili w internecie wizerunek matki Boskiej spowitej w liście marihuany okraszając zdjęcie okolicznościowym komentarzem.

"Wszystkim naszym siostrom i braciom, którzy świętują dziś Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny - w Polsce znane jako święto Matki Boskiej Zielnej - przekazujemy serdeczne pozdrowienie: błogosławiony owoc!"

Patrz twitter @RazemKrakow. O ile jeszcze się uchował.

https://chrostowski.dorzeczy.pl/kraj/111170/Razem-zamieszcza-sprofanowana-ikone-Matki-Boskiej-z-Guadalupe-Semka-Glupie-i-wulgarne.html

Tak. Jedyne zmartwienie, jakie ma PiS to to, czy wygra zwykłą większością głosów czy tez będzie to większość konstytucyjna...

Zobacz galerię zdjęć:

LGBT
Wykop Skomentuj24
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo