Myśli z pierwszego tłoczenia
Muzeum Tortur Intelektualnych -- Ekspozytura na S24
57 obserwujących
1048 notek
875k odsłon
  624   2

Klasa Donalda Tuska


Pan Obajtek jest dziś bardziej znany z tych dość gorszących zdarzeń, wtedy kiedy był wójtem Pcimia - ocenia Donald Tusk. - Chciałbym wyraźnie podkreślić, że jakkolwiek bulwersujące są niektóre sformułowania, to ważniejsze jest to, czy on i inni mianowani przez PiS mają kompetencje etyczne i merytoryczne - stwierdza były premier. - Ja bym się zastanawiał, czy zlecić panu Obajtkowi prowadzenie stacji benzynowej, a co dopiero Orlenu.

źródło: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/donald-tusk-o-danielu-obajtku-jaroslawie-gowinie-chinskiej-szczepionce-i-podatku-od/wwq7442,79cfc278


Przyznam, że mnie pan Tusk nieco zaskoczył. O ile spodziewać się mogę codziennej porcji złośliwości i frustracji wylewanej przez byłego premiera na łamach Twittera i o ile mogę zrozumieć, kiedy za przeciwników wybiera sobie polityków z krwi i kości to powyższą wypowiedzią pan Tusk ustanowił rekord świata w skoku na bungee i to bez bungee.

Człowiek, który przez wiele lat udowadniał mi, że nie ma żadnych kompetencji menedżerskich a tym bardziej gospodarczo-ekonomicznych próbuje postawić się w roli recenzenta w sprawach, które go raczej mało obchodziły z powodów oczywistych - nie zna się na nich.

Wydawać by się mogło, że człowiek rozsądny, jeżeli nie ma wiedzy usiłuje ukryć swoje niedoskonałości i zachowuje wstrzemięźliwość od wchodzenia na pole na które wiele lat temu sam rzucał granaty. Wydawać by się mogło, że człowiek rozsądny nie będzie zamykał sobie kolejnych drzwi do życzliwej pamięci Rodaków.

Nie rozumiem, po co on to SOBIE robi.

Klasa Donalda Tuska. Klasa IIIc.


PS. Skąd ON wie, że nagrania pochodzą z czasu, kiedy pan Obajtek był wójtem.

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka