Blog
strategia polska
wirus
wirus polityk, filozof, ekonomista
0 obserwujących 98 notek 127128 odsłon
wirus, 10 listopada 2015 r.

W obronie homoseksualizmu

Chciałbym teraz w obliczu braku realnie postępowych partii (choć może pojedynczy ludzie się znajdą nawet w tym nowym parlamencie) wystąpić w obronie homoseksualizmu. Dlaczego?  Dlatego, że cała infosfera (internet) przejęta jest przez homofobów, których stosunek do homoseksualistów jest delikatnie mówiąc nazistowski. Jest taki, ponieważ tysiace niezaspokojonych kiboli zamiast ulżyć sobie ręką (masturbacja) albo zabawić się z kolegą, szuka kobiety, której nie znajdzie. Testosteron ich rozpiera, ale problem jest taki: raz - młodych kobiet jest mniej niż młodych mężczyzn, dwa - sporo kobiet jest aseksualnych i nie chce się z nikim wiązać lub boi się seksu ogólnie. Co pozostaje zatem w kraju rozdartym nie tylko homofobią, ale i islamofobią? Kibolski islamofob mieszka w takim kraju, gdzie nie sprowadzi muzułmańskiej czy hinduskiej kobiety, która mogłaby urodzić mu dzieci, bo raz - jest rasistą i uważa ją za gorszą, a nawet gdyby jej zakosztował, to pewnie zmusiłby ją do aborcji nie chcąc mieć "ciapatych" dzieci; dwa - Polska jest zbyt biednym krajem, aby istniała tu istotna grupa osób, którzy żonę mogą sobie sprowadzić (kupić) z zagranicy.

Dlatego homoseksualizm i małżeństwa homoseksualne są szansą na to, aby:

- mieć jakąś więź, seksualną czy emocjonalną, z osobnikiem tej samej płci, niż nie mieć jej w ogóle.

- homoseksualizm mężczyzn zmniejsza konkurencję wewnątrz męskiej społeczności o kobiety, tym samym dochodzi do mniejszej liczby morderstw i innych, lżejszych przestępstw,

- kobieta, nie chcąca wstępować w jakikolwiek zwiazek z mężczyzną, może wychowywać i urodzić dzieci innej kobiecie (która dzieci mieć nie może), albo wynająć się dwóm męskim homoseksualistom (aby po zapłodnieniu przez jednego z nich lub obydwu - w zależności od liczby dzieci - naturalnie lub sztucznie) dać społeczeństwu w ten oryginalny sposób dodatkową liczbę urodzeń.

W długiej perspektywie tolerancja i akceptacja homoseksualistów i małżeństw homoseksualnych, podniesie poziom zaufania, ponieważ będzie mniej konfliktów męsko-męskich o kobiety, jak i będzie istnieć akceptowane różne społeczeństwo, które z różnicy nie będzie czynić wojny. Wszelkie różnice może zaś skutecznie zmniejszyć dochód podstawowy - dochód, który przyznawałoby Państwo każdemu obywatelowi, młodemu i staremu, pracującemu i bezrobotnemu. To szansa na równe szanse, jak i na zmniejszenie niechęci wobec niektórych grup, takich jak homoseksualiści. 

Opublikowano: 10.11.2015 13:47.
Autor: wirus
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem działaczem politycznym i ideologiem. Mieszkam w województwie zachodniopomorskim. Z poglądów keynesista, postępowiec, liberalny lewicowiec, marksista i socjalista. Walczę z ukrainofobią, antysemityzmem, germanofobią i rusofobią. Bronię osób niepełnosprawnych i wielodzietnych, homoseksualistów, wolnych ptaków, jak i biednych. Uważam, że pewne osoby powinny być pozbawione głoszenia wolnego słowa, bo hydra szowinizmu, nienawiści i rasizmu wciąż się odradza

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @DOCIEKLIWY 2 Odnośnie Pana zarzutu, że "w pierwszym etapie publikowane są jako SZACUNKOWE a...
  • @BAT NA KRETACZY Nigdy takiej mody nie było. No chyba, że specyficznie promowanej przez...
  • @R.H. Wie Pan, ja tu nie będę bawił się w takie obrażanie kogoś. Podzieliłem się tą...

Tematy w dziale