Artur Rumpel Artur Rumpel
754
BLOG

Fajny dowcip dziś znalazłem w sieci

Artur Rumpel Artur Rumpel Polityka Obserwuj notkę 49

W pociągu spotykają trzej chirurdzy, z Niemiec , USA i Polski. Rozmawiają swobodnie , aż zeszli na temat swojego zawodu. Niemiec. Miałem taki przypadek że facetowi kosiarka obcięła obie nogi. Poskładałem , zeszyłem , rehabilitacja no i facet wygrał maraton w Berlinie. Chirurg z Polski. To jeszcze nic . Pewnej młodej dziewczynie maszyna do cięcia papieru obcięła obie ręce. Poskładałem , zeszyłem , ćwiczenia, rehabilitacja i ta dziewczyna wygrała konkurs Chopinowski. Co wy tam wiecie rzekł chirurg z USA. Kiedyś miałem taki przypadek, że kowboj na koniu wpadł pod pociąg. Została ,tylko jasna grzywa konia i d**a tego kowboja. I co ? Poskładałem zeszyłem no i został obecnym prezydentem USA.

Żródło:

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,31726491,unia-odgraza-sie-trumpowi-za-uderzenie-clami-jest-tez-odpowiedz.html#commentId74908777_

Jestem farmaceutą i antropologiem kulturowym, Mam  na koncie dwie wydane książki- "Religia w Polsce" (2010) oraz "Ludzie i religie w Polsce" (2012) i dziesiątki artykułów drukowanych w różnych czasopismach. Od kilku lat skupiam się na prowadzeniu blogów i szukam wydawców dla kolejnych książek. O kulturze piszę pod adresem https://svetomir.home.blog/, tu zaś piszę głównie o polityce. Nie piszę po to, by komuś zrobiło się przykro. Wręcz przeciwnie, chcę, żeby ci, którzy się ze mną zgadzają, poczuli satysfakcję, a ci którzy się ze mną nie zgadzają, żeby się mogli ze mnie pośmiać. Jednym i drugim chcę poprawić samopoczucie.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (49)

Inne tematy w dziale Polityka