Pinopa Pinopa
97
BLOG

Jak zmienić naukę

Pinopa Pinopa Technologie Obserwuj notkę 2

Mając na uwadze rozwój nauki o przyrodzie wysłałem list do Dyrekcji Instytutu Fizyki Jądrowej PAN z prośbą o przeprowadzenie odpowiednich badań. Oto ten list:

"Szanowni Pracownicy Nauki, Dyrektorzy Instytutu Fizyki Jądrowej PAN,

Uprzejmie proszę o zapoznanie się z kilkoma moimi artykułami. Oto tytuły tych artykułów: "Fikcja w życiu i nauce - Unifikacja fizycznych oddziaływań", "Wezwanie do eLeReN", "Konstruktywna teoria pola - Ilustracja budowy i działania wszechświata", "Konstruktywna teoria pola - krótko i krok po kroku", "Oszukane umysły fizyków XX w", "Prezentacja prawa znikomego działania". Te artykuły znajdują się w załączniku w zbiorczym pliku - "Jak zmienić naukę.zip". Proszę także zapoznać się z treścią art. "Głupia formuła E=m*c^2" i "Magnesowanie - jego wpływ na masę" - one także znajdują się w załączniku.

Tematem tego listu jest - "Jak zmienić naukę". Szanowni Panowie Dyrektorzy, Wy macie ogromne możliwości, aby wpłynąć na rozwój nauki w odpowiednim kierunku. Bo w naukowych laboratoriach możecie przeprowadzić wszystkie doświadczenia, o których ja wspominam w artykułach. Możecie te doświadczenia opisać i opublikować. Bo chyba przyszedł czas, aby wreszcie ludzie świata nauki dowiedzieli się z solidnego źródła wiedzy o fałszywych teoriach, które obecnie funkcjonują w nauce o przyrodzie.

Sprawa wydaje się być prosta. Należy rozpowszechniać wiedzę o stosowanych w nauce nielogicznych wyjaśnieniach fizycznych zjawisk, które nie mieszczą się w ludzkiej wyobraźni, oraz rozpowszechniać wiedzę o logicznych wyjaśnieniach wszelkich fizycznych zjawisk, które wynikają z podstawowych właściwości składników materii. I właśnie z tą prośbą o rozpowszechnianie tej wiedzy zwracam się do Szanownych Pracowników Nauki.

Z poważaniem

Bogdan Szenkaryk "Pinopa"

PS. Niniejszy list otrzymują:

Dyrektor

Prof. dr hab. Tadeusz Lesiak Tadeusz.Lesiak@ifj.edu.pl, dyrektor@ifj.edu.pl,

Zastępca Dyrektora ds. Naukowych

Prof. dr hab. Bogdan Fornal Bogdan.Fornal@ifj.edu.pl,

Zastępca Dyrektora ds. Naukowo-Technicznych

Dr hab. Dariusz Bocian Dariusz.Bocian@ifj.edu.pl,

Do wiadomości otrzymują:

Przewodniczący Rady Naukowej

prof. dr hab. Antoni Szczurek Antoni.Szczurek@ifj.edu.pl,

Zastępcy Przewodniczącego Rady Naukowej

prof. dr hab. inż. Maciej Budzanowski Maciej.Budzanowski@ifj.edu.pl,

dr hab. Anna Kaczmarska Anna.Kaczmarska@ifj.edu.pl,

prof. dr hab. Wojciech Kwiatek Wojciech.Kwiatek@ifj.edu.pl,"


Tutaj z podobną prośbą zwracam się do Czytelników tej notki. Pomóżcie w rozwoju nauki. Nawet jeśli nie macie możliwości pomóc w takim stopniu, jak mogą to zrobić Dyrektorzy IFJ PAN, to możecie pomóc w inny sposób. Możecie, na przykład, umieścić na swoich internetowych stronach wymienione tutaj artykuły Pinopy. Umieszczajcie na swoich stronach te oraz inne artykuły, które znajdują się na stronach: https://www.salon24.pl/u/swobodna-energia, https://pinopa.narod.ru/Polska.html, https://justpaste.it/cq9xk, i zachęcajcie do tego swoich bliskich i znajomych. Za pomoc w rozpowszechnianiu logicznej naukowej wiedzy z góry dziękuję.

Wymienione w liście artykuły znajdziecie na stronach: 

https://pinopa.narod.ru/Jak_zmienic_nauke.pdf

http://pinopa.narod.ru/Glupia_formula_pl.pdf, 

http://pinopa.narod.ru/35_C4_Magnes_Masa.pdf. 

Pozdrawiam

Bogdan Szenkaryk "Pinopa"

Pinopa
O mnie Pinopa

Jestem wszystkim, wszędzie i zawsze. I wy wszyscy - także, tylko jeszcze o tym nie wiecie. Odkryjcie to na http://pinopa.narod.ru/Polska.html. Przekazuję prośbę od Łukasza - lukasz@lukasz.sos.pl : Bardzo proszę o 1,5 procent, Was nic nie kosztuje poza wypełnieniem dwóch pól w zeznaniach PIT, a mi ratuje życie. Proszę przekażcie ulotki swoim znajomym. Darowizny: FUNDACJA AVALON - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 BNP PARIBAS Fortis Bank Polska S.A. Bardzo ważny jest dopisek: SOSNA,711 (1,5%) Podatek: KRS: 0000270809 Bardzo ważny jest dopisek: SOSNA,711 PS. Jeżeli znacie firmę, która jest gotowa umieścić mój baner na swojej stronie z przekazaniem 1,5%, również proszę o kontakt. BARDZO DZIĘKUJĘ http://lukasz.sos.pl

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Technologie