0 obserwujących
4 notki
1446 odsłon
  954   2

Rośnie polski prawicowy portal społecznościowy - ma być konkurencją dla wykopu

Rynek portali społecznościowych został zdominowany przez lewicę. Osobom o prawicowych poglądach nie jest łatwo funkcjonować w Internecie z powodu rosnącej cenzury.  W odpowiedzi na dyskryminacje prawicy,  powstają nowe prawicowe portale społecznościowe. W USA powstał  „parler" i  „gab" a w Polsce mamy mały prawicowy portal 

lurker.land

 „Lurker" podobnie jak wykop i reddit umożliwia użytkownikom dzielenie się ciekawymi linkami do innych stron. Użytkownicy mają możliwość komentowania artykułów opublikowanych na innych portalach bez obaw, że ich komentarz zostanie usunięty z powodu poprawności politycznej. 

„Lurker” daje użytkownikowi możliwości, oraz kontrolę, jakiej nie daje „Wykop”. Każdy użytkownik może samodzielnie zablokować uciążliwego użytkownika, który złośliwie minusuje mu wszystkie wpisy. Zablokowany nie może ich oceniać! Złośliwca można odblokować najwcześniej po 7 dniach lub wcale. Użytkownik może śledzić tylko treści, które go interesują używając, tagów lub streamów (zbiór kilku tagów). Ponadto może… zablokować tagi lub wpisy z linkami do stron, które go nie interesują lub irytują! Można też linkować do swojego bloga bez obawy, że admini uznają to za spamowanie, bo ważna są treści a nie osoba, która ją dodaje. Dla niezalogowanych użytkowników są widoczne jedynie treści, które zyskały co najmniej 10 głosów. 

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale