87 obserwujących
1254 notki
1327k odsłon
240 odsłon

Polski rząd poddany kwarantannie

Wykop Skomentuj7


W związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa u ministra środowiska Michała Wosia, wszyscy członkowie rządu zostali poddani kwarantannie.

Rząd poddany kwarantannie. Testy wszystkich ministrów


I tak właśnie kończy się lans na wirusie. Narady, ściskanie rąk, gospodarskie wizyty prezydenta - czyli tupolewizm, łamanie procedur, narażanie siebie i osób postronnych na bezpośrednie zagrożenie.

Ciągle jesteście przekonani, że w samym szczycie epidemii należy przeprowadzić wybory prezydenckie, bo koniunktura sprzyja, prezydent jeździ po kraju, robi swoje głupawe miny, wypowiada się z pewnością siebie ignoranta o sprawach, o któych  nie ma pojęcia, w czasie gdy kontrkandydaci kampanii ani nie mogą, ani, w poczuciu odpowiedzialności, prowadzić nie będą? 

Jesteście pewni, że należy złamać wszystkie procedury ostrożności i zapobiegania rozprzestrzeniania się epidemii, spędzić miliony Polaków do kolejek przed lokalami wyborczymi, zgromadzić ich w samych lokalach - nieznanych sobie ludzi - zgromadzić komisje wyborcze, ludzi, którzy przez wiele godzin będą narażeni na kontakt z potencjalnymi roznosiecielami wirusa, bez skutecznych środków ochronnych, bo przecież nie dacie im kombinezonów, rękawiczek i masek?

Jesteście pewni, że w obecnej sytuacji prezydent powinien kontynuować lansiarskie tourne po Polsce, tylko dlatego by wasza opcja polityczna wygrała?

Tak właśnie wygląda kibolstwo polityczne. 

W tym samym czasie ta p...ona (określenie zaczerpnięte z wpisów zwolenników rządu) opozycja cały czas wrzeszczy: przygotować się na epidemię, wprowadzić szerokie testowanie, przesunąć środki na zakup materiałów ochronnych i leczniczych, przestrzegać procedur, nie narażać siebie i innych na zagrożenie, odwołać zgromadzenia w tym religijne. Jakaż ta opozycja jest beznadziejna.


Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka