88 obserwujących
1259 notek
1330k odsłon
254 odsłony

Pytania do ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry

Wykop Skomentuj9

W Polsce działa zorganizowana grupa przestępcza o charakterze mafijnym nazywana dla niepoznaki Ministerstwem Sprawiedliwości i Krajową Radą Sądownictwa.


Czy minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro wiedział o kampanii oszczerstw przeciwko sędziom prowadzonej m in w mediach społecznościowych? 


Czy minister Zbigniew Ziobro wiedział o prowadzonej na zlecenie wiceministra Łukasza Piebiaka oraz innych wysokich urzędników Ministerstwa Sprawiedliwości   kampanii oszczerstw przeciwko sędziom? 


Czy minister Zbigniew Ziobro  wiedział o powiązaniach Emilii Szmydt i wiceministra  Łukasza Piebiaka oraz innych wysokich urzędników Ministerstwa Sprawiedliwości w prowadzeniu kampanii oszczerstw przeciwko sędziom? 


Czy minister Zbigniew Ziobro  wie, którzy członkowie Krajowej Rady Sądownictwa brali udział w kampanii oszczerstw przeciwko sędziom? 

Czy minister Zbigniew Ziobro  wiedział, że w kampanii oszczerstw używane są dokumenty, w tym o chcarakterze niejawnym, do których dostęp mieli urzędnicy  Ministerstwa Sprawiedliwości? 


Czy minister Zbigniew Ziobro  zlecił lub zezwolił na wykorzystywanie dokumentów będących w dyspozycji urzędników Ministerstwa Sprawiedliwości w kampanii oszczerstw przeciwko sędziom? 


Czy minister Zbigniew Ziobro wie jaki jest skład osobowy grupy udzielającej się w mediach społecznościowych jako  @KastaWatch? 


Czy minister Zbigniew Ziobro  zlecał lub nadzorował prowadzenie kampanii oszczerstw przeciwko sędziom: 

- przez wysokich urzędników Ministerstwa Sprawiedliwości

  - przez członków Krajowej Rady Sądownictwa

- przez Polską Fundację Narodową?A teraz wyobraźcie sobie, że "reforma sądów" zakończona, niepokorni sędziowie spacyfikowani, usunięci z zawodu, nadzór Ziobry na sądownictwem pełny i szczelny a media "zrepolonizowane" i podległe jakiejś "Radzie Mediów Narodowych".

Jak rozumiem sprawę skandalu z nękaniem i oszczerstwami, w której bohaterami są wysocy urzędnicy Ministerstwa Sprawiedliwości oraz sędziowie z neoKRS rozpatrywać będzie Izba Dyscyplinarna Sądu Najwyższego składająca się z sędziów wybranych przez neoKRS i mianowanych przez Ministra Sprawiedliwości?

Jednym z sędziów Izby Dyscyplinarnej SN jest Konrad Wytrykowski, ten sam Konrad Wytrykowski, który w tajnej grupie @KastaWatch zajmował się szkalowaniem prezes Sądu Najwyższego, Małgorzaty Gersdorf.

Cała Izba Dyscyplinarna powinna być wyłączona z powodu stronniczości. W @KastaWatch  zaangażowani są członkowie Krajowej Rady Sądownictwa, więc neoKRS też powinna być wyłączona.


Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka