0 obserwujących
213 notek
28k odsłon
  108   0

Święty Janie Pawle II módl się za nami i odmień obliczę Polski i Świata !

To były dla mnie i dla Polski najpiękniejsze lata, wówczas świat był inny bardziej sprawiedliwy i radosny, a godność człowieka niebyła sponiewierana jak dziś, bo był wśród nas Jan Paweł II ojciec naszej wolności i moralności, którą zatraciliśmy dla kilu srebrników, dobrego etatu i nic nieznaczącej okazjonalnej namiętności opartej na zdradzie

Dlatego dziś upadamy i toniemy na całym świecie, gdyż po śmierci Jana Pawła II, wybiło jak szambo obślizgłe lewactwo z masoneryjno - sowiecką agenturą, która Polsce i ludzkości oraz kościołowi dobrze nie życzy i dziś go niszczą zabijając przy okazji ludzkość poprzez mamonę, aborcje, eutanazje, szczepionki śmierci i G5 ! Obudź się Polsko i Świecie jest jeszcze czas to zło odrzucić i zacząć żyć normalnie w zgodzie w wzajemnym poszanowaniu.

Przypominam, że to właśnie 18 lat temu 23 marca 2002 roku Święty Jan Paweł II przyjął z moich rąk honorowe obywatelstwo Więcborka, gdzie w więcborskim zamku Zebrzydowskich w latach 1558 - do 23 maja1560 roku mieściła się siedziba biskupa krakowskiego kapelana Królowej Bony Andrzeja Zebrzydowskiego z Więcborka, który do dziś od 460 lat spoczywa na krakowskim Wawelu w kaplicy przy zakrystii.

Więcbork i Kraków to dwie stolice kościoła królewskiego i krakowskiego oraz dwóch biskupów krakowskich Karol Wojtyła i Andrzej Zebrzydowski co ujawniam w 100 lecie urodzin świętego Karola Wojtyły najwybitniejszego z wszystkich Polaków na przestrzeni wszystkich tysiącleci naszej ojczyzny. Święty Janie Pawle II módl się za nami.

Tomasz Roman Bracka

 
Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo