3 obserwujących
316 notek
110k odsłon
197 odsłon

Blamaż Jarosława Kurskiego

Wykop Skomentuj6

Jarosław Kurski,przypisał Prezydentowi język antysemity Moczara, podczas kiedy Prezydent w swoim sobotnim  wystąpieniu w Katowicach nawiązywał do wiersza "Modlitwa 2" Juliana Tuwima mówiąc -

– Mam nadzieję, że zdołamy to przełamać tak jak przełamaliśmy wiele innych barier, które nas blokowały. Tak jak udało się kiedyś pokonać komunę, tak samo wierzę, że uda się oczyścić do końca nasz polski dom – mówił.

A Kurski na to napisał na Tweeterze "Pogromowy język, moczarowski styl, gomułkowska mentalność. Jego skromny umysł nie ogarnia, że prowadzi PL ku tragedii. Prezydent...." 

Andrzej Duda stwierdził m.in., że Polska nigdy nie będzie "normalnym, demokratycznym państwem, jeżeli nie będzie normalnego, uczciwego, rzetelnego wymiaru sprawiedliwości, bo o to nam wszystkim chodzi". Jak dodał, wśród osób, które sprzeciwiają się reformie sadownictwa "są osoby, które orzekały w stanie wojennym i skazywały ludzi na karę więzienia za działalność, za wolną Polskę”.

Jarosławie Kurski, jak nie masz wiedzy wywiedzionej ze szkoły albo nie pamiętasz to pytaj się najpierw kogoś, na przykład współpracowników albo swojego brata Jacka, on by się tak nie zbłaźnił.

W ogóle to ta "wyjątkowa kasta intelektualna" trockistowskim batem ćwiczona latami przez swoich mędrów ciągle sadzi takie "kwiatki".

A pamiętacie jak Jarosław Kaczyński zacytował fragment wiersza Kornela Ujejskiego "Chorał"?  Jak to ciemnota zrozumiała i za cholerę nie wiedziała z czego to jest ?

I rozpętało się piekło. Uznano, że się skompromitował, pokazał, że w naiwny sposób wierzy w siły nadprzyrodzone.


...O! Panie, Panie! ze zgrozą świata

Okropne dzieje przyniósł nam czas, 

Syn zabił matkę, brat zabił brata, 

Mnóstwo Kainów jest pośród nas. 

Ależ, o Panie! oni niewinni, 

Choć naszą przyszłość cofnęli wstecz, 

Inni szatani byli tam czynni; 

O! rękę karaj, nie ślepy miecz! ...Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale