3 obserwujących
361 notek
123k odsłony
126 odsłon

Od ponad 2 lat o tym tu trąbiłam, że nie wystartuje!

Wykop Skomentuj3

No i co, nie miałam racji? A salon24 nigdy nie zamieścił tego tekstu wysoko.

Zamieszczam tekst napisany przeze mnie ponad 2 lata temu. Podtrzymuję to co wtedy napisałam.

Ciągle ktoś bajdurzy, że Donald Tusk wystartuje w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Nie wystartuje, może najwyżej dawać do zrozumienia przez swoich totumfackich, pozwalać fantazjować publicystom, straszyć, ale nie wystartuje. Boi się, że przegra. Raz w 2005 roku już przegrał, kiedy jego wygrana była pewna na 100%, a wygrał Lech Kaczyński. Strasznie to przeżył. Jak wieść niesie, w styczniu 2010 roku zaproponował Lechowi Kaczyńskiemu: " nie startujmy w wyborach prezydenckich ". Kaczyński zdumiony odmówił. Tusk ogłosił, że nie startuje, ale odbędą się prawybory i zostali wystawieni Komorowski i Sikorski, ze wskazaniem Tuska, oczywiście, na niegroźnego dla niego jako ewentualnego prezydenta Komorowskiego. No i prawybory wygrał Bronisław Komorowski.

Potem był tragiczny 10 kwietnia 2010.

Komorowski zostaje prezydentem i nie przeszkadza rządzić Tuskowi.

Tusk nie wystartuje, bo się panicznie boi, że przegra i żadna terapia nie wyzwoli go z tego lęku, żadne badania wykazujące nawet 60 % poparcia nie przekonają go. I ma rację. Może, gdyby nie został przewodniczącym Rady Europejskiej, nie reprezentował stanowiska Unii Europejskiej, to może i miałby szanse. Teraz to na 100% nie. Przegra, może i niewielką ilością głosów, ale przegra, bo Polacy się zmobilizują w razie czego i nie wybiorą sobie prezydenta, który reprezentował nie polskie stanowisko tylko jakieś uzgodnione, czy nie uzgodnione niemiecko-francuskie , czy niemiecko-francuskie-hiszpańsko-holenderskie itd., itp. Ta "garść", która mu ufa jest za nieliczna, żeby zaryzykował. Za to będzie do 2020 roku gadał, jątrzył , straszył, a przede wszystkim wtrącał, co już zaczął robić.

Nie wystartuje, na 100% nie! A że coś tam daje do zrozumienia, a że wyhodowano w nim manię wielkości , to nic. Boi się i zawsze będzie się bał, a przez to nie lubi tej krainy i tych krajan.

A z pogadankami przyjeżdżał, przyjeżdża i będzie przyjeżdzał.

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale