Blog
Porozmawiajmy spokojnie
RobertK
RobertK łodzianin, włóczykij
7 obserwujących 98 notek 67107 odsłon
RobertK, 19 czerwca 2017 r.

Ministrowie Błaszczak i Szyszko ulegli wypadkowi przy pracy.

146 1 1 A A A

Premier Szydło była łaskawa odnieść się do koperty z listem od córki leśnika, którą wręczył ministrowi  Błaszczakowi minister Szyszko.

<i>To jest wypadek przy pracy, który w ogóle nie powinien się zdarzyć. Nie wiem, jaka była treść tej koperty i jakie to były dokumenty. Na pewno to będzie wyjaśnione</i>

A więc dla premiera tego rządu to tylko wypadek przy pracy. Natychmiast ciśnie się na myśli porównanie ze złodziejem, który został sfilmowany w chwili, w której kradnie portfel. Dla niego to też wypadek przy pracy.
Tyle, że złodziej stanie przed sądem, a panowie ministrowie mogą już być w zasadzie pewni, że w tej sprawie włos im z głowy nie spadnie, choć obaj powinni natychmiast stracić stanowiska. Dostali właśnie między wierszami takie zapewnienie od pani Premier Szydło.
Dla zwykłego obywatela ten obraz jest prosty- arogancja władzy i poczucie bezkarności ministrów tego rządu sięgnęły zenitu. Panowie ministrowie czują się tak pewnie że załatwiają swoje ciemne interesiki w świetle kamer, drwiąc z obywateli w żywe oczy. Nie boją się niczego, być może mając gdzieś w świadomości, że nawet gdyby ktoś wszczął wobec nich śledztwo, to jest prezio, który może uwolnić ich, a przede wszystkim wymiar sprawiedliwości od kłopotliwego śledztwa.
A w zapewnienia że sprawa zostanie wyjaśniona nie uwierzy chyba nawet pisowski elektorat. Nie po tym, co powiedziała Premier i nie po tym, jak badana jest choćby sprawa wypadku z udziałem rządowej limuzyny.

Opublikowano: 19.06.2017 17:47.
Autor: RobertK
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Na niektóre tematy mam swoje własne zdanie, na inne zdania nie mam. Innych możliwości nie ma.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • A my zrzekliśmy się odszkodowań w 1953 i w 2004. Więc jak to sobie Pan wyobraża? My...
  • Granice są zagwarantowane, ale co stoi na przeszkodzie, żeby Niemcy domagali się odszkodowań...
  • A co Niemców obchodzi, że ruscy zaiwanili nam Kresy? Poza tym myli się Pan, Niemcy uznały...

Tematy w dziale Polityka