128 obserwujących
801 notek
834k odsłony
  260   2

Dr Thomas Binder: Moje antyciało na covid-19

[Operacja "pandemia" przebiega zgodnie z planem. Część "obostrzeń" pozostała na wakacje. Po wakacjach czwarta fala i powrót reszty blokad. Teraz ANESTEZJA - sport, olimpiada, kina, tematy pozornego rozpadu partii rządzącej, odszkodowania, reparacje, "nie oddamy ani guzika", Tokarczuk i reszta tematów podsuwanych po to, byśmy nie zauważyli, że Nowa Normalność się utrwala i umacnia na swoich zdobytych pozycjach. Mamy dyskutować na wszystkie tematy z wyjątkiem tematu plandemiczności pandemii. Aby nie dać usnąć i nie utracić czujności  zamieszczam dzisiaj dwa mocne teksty. Jeden dr T.Bindera, drugi Ullricha Miesa]


Każdy, kto nie ulega złudzeniu, wie, że empatyczną ludzkością zawsze rządzili ludzie władzy. W zasadzie jesteśmy myszami, oni są kotami. Bawią się z nami, a kiedy już nie potrzebują nas - to nas pożerają.

Każdy, kto nie ulega złudzeniu, wie, że najpotężniejsi (pieniądze) ludzie nie są wyjątkiem na tej planecie, który nie łączy się w siatki, i nie spiskuje.

Każdy, kto nie ulega złudzeniu, wie, że zawsze przeprowadzają PsyOp (operację psychologiczną), aka gaslighting, jeśli chcą nas znowu oszukać . Ich celem może być jednostka, grupa lub cała empatyczna część ludzkości.

Żyjemy obecnie w takim globalnym złudzeniu, narzucanym przez psychopatów i tych, których oni na całym świecie przekupili i zwiedli.

Każdy, kto nie ulega złudzeniu, wie, że wirus przeziębienia koronowego nie może sparaliżować całego świata (gospodarki) i że ich obecna PsyOp naturalnie nie służy nam, ale im.

Głównymi operacjami PsyOps w okresie przygotowawczym były „pandemia” (fałszywa flaga pod kierownictwem Billa Gatesa i in.) oraz „kryptowaluta” (fałszywa flaga pod kierownictwem Fed).


Zawsze bawi mnie obserwowanie, jak wszystkie rządy przyjmują prawie takie same środki prawie tego samego dnia, aby uporać się z pozornie beznadziejnym kryzysem. Niezależne myślenie nie jest już możliwe, gdy odizolowane, przepracowane kręgi są całkowicie zaślepione. Sytuacja wydaje się beznadziejna na całym świecie: im więcej osób jest przebadanych, tym więcej osób jest chorych lub zmarłych na COVID-19, walka z wiatrakami!

Centralną osobą w tym globalnym złudzeniu jest wynalazca testu SARS-CoV2-PCR , który jest również doradcą niemieckiego rządu, a także niemiecka gwiazda multimedialna COVID-19: prof. Christian Drosten , Berlin. 

Przez całe moje życie jako lekarza szukaliśmy patogenu w „przeziębieniach” i „grypie” tylko wtedy, jeśli miało to konsekwencje terapeutyczne lub prognostyczne. I wtedy nagle pojawił się znikąd prof. Drosten  ze swoim niezwalidowanym testem SARS-CoV-2-PCR , stworzonym z próżni wolnej od faktów i szybko postawił na głowie procesy, które były ważne od dziesięcioleci.

Teraz żyjemy w... bigosie, który nam ugotował! 

Cudowni Włosi byli tak zaawansowani w szaleństwie, że testowali wszystkich na cokolwiek zmarłych i ogłaszali, że każdy, kto ma JEDEN SARS-CoV-2 w nosogardzieli, zmarł na koronawirusa!  U szczytu fali przeziębienia jest to prawdopodobnie prawie 100% wszystkich zmarłych - WTF!

Ignoruj kupionych ekspertów telewizyjnych! Słuchaj  wspaniałych, odważnych prawdziwych ekspertów. Obecnie mnożą się oni wykładniczo. Największe wrażenie zrobił na mnie prof. Sucharit Bhakdi z Moguncji, który, jak wszyscy którzy widzą jasno, jest nie tylko zaciekle zniesławiany przez psychopatów i lokajów przez nich kupionych lub zwiedzionych, ale nawet jego adres e-mail został odcięty (dystans społeczny!). Czego psychopaci nigdy nie zrozumieją to fakt, że empatyczni ludzie nawet jeśli zbyt często dają się zwieść ich urokowi, to jednak nawet z daleka natychmiast wyczuwają, kiedy dana osoba jest absolutnie uczciwa.

Ich niewiarygodne bzdury dotyczące antropogenicznego CO2 i koronawirusa przetrwają tylko tak długo, jak całkowicie niewiarygodna struktura ich kłamstw będzie chroniona przed wszelkimi śladami rzeczywistości przez totalną kontrolę myśli i narracji.

Zrozumcie to: ok. 3% pseudogigantów może nas pokonać tylko wtedy, gdy nas odizolują (dystans społeczny - WTF!)

Jeśli my rozsądni, empatyczni ludzie nabierzemy odwagi, weźmiemy odpowiedzialność, staniemy i okażemy bezwarunkową solidarność, te żałośnie zawstydzające trzylatki nie będą miały szans!

Musimy to zrobić natychmiast, bo ze względu na narastający opór w internecie, niedługo już nie tylko ocenzurują internet, ale też w razie potrzeby całkowicie go wyłączą, by nie stracić kontroli nad narracją.

Internet, który rzekomo wymyślili dla naszej kontroli, jest w rzeczywistości bronią, dzięki której możemy ich w końcu wykończyć.


Jest czas, by milczeć.

Jest czas na szturchanie.

Jest czas na dyskutowanie.

Jest czas, by powstać. 

Jest czas na krzyk.

I jest czas na solidarność: TERAZ!


Rozpowszechniaj ten tekst we wszystkich językach we wszystkich możliwych mediach!

Pisz własne prace lub, jeśli nie masz czasu, udostępniaj prace innych osób,  we wszystkich możliwych mediach!

Uwalniaj ku innym na wszelkie sposoby swoje "przeciwciała myślowe", które będą mogły zabić w głowach zmanipulowanych ludzi wirusa totalnego globalnego szaleństwa!


Dr. med. Thomas Binder, CH-Baden

[obszerne fragmenty tekstu dr T.Bindera  "COVID-19-pLandemie: Mein Anti-COVID-19-Antikörper"]

Chociaż jest to trudne do uwierzenia, powyższy tekst powstał... 30 marca 2020!  W Polsce równie błyskawicznym refleksem myślowym wykazał się bloger  Anthony Ivanowitz, który nawet parę dni wcześniej od dr Bindera zamieścił w sieci tekst demistyfikujący  pandemię i prawidłowo lokalizujący jej kreatorów]

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale