127 obserwujących
809 notek
852k odsłony
  385   1

Ukrywana wiedza o skutkach "terapii" genowej szczepionkami mRNA

Aby zapobiec trzem zgonom, terapia genowa na COVID zabija dwie osoby – dr Joseph Mercola

Aby zapobiec trzem zgonom, terapia genowa na COVID zabija dwie osoby

—   Zarejestrowana liczba zgonów w bazie VAERS spowodowanych szczepionkami na COVID-19 przekracza obecnie liczbę zgonów spowodowanych ponad 70 szczepionkami łącznie w ciągu ostatnich 30 lat.

—   Szczepionki na COVID są również pięciokrotnie bardziej niebezpieczne niż pandemiczna szczepionka H1N1, której oficjalny odsetek poważnych skutków ubocznych wynosił 25 na milion.

—    W niedawnym badaniu obliczono liczbę osób potrzebnych do zaszczepienia (NNTV), aby zapobiec jednemu zgonowi spowodowanemu przez COVID-19, stwierdzając, że na każde trzy osoby, którym oszczędzono śmierci spowodowanej przez COVID-19, zastrzyki z terapii genowej na COVID zabijają dwie. Według autorów, „Ten brak wyraźnych korzyści powinien skłonić rządy do ponownego przemyślenia polityki szczepień”.

—    Istnieją dowody na to, że z amerykańskiego systemu zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (VAERS) usuwane są raporty o skutkach ubocznych, zwłaszcza o zgonach związanych z zastrzykami na COVID. Tak więc, nie tylko VAERS generalnie wychwytuje tylko 1% do 10% skutków ubocznych, ale również wydaje się, że ręcznie są usuwane raporty z tej bazy.

—    W raporcie opisano dwa przypadki neurochirurgiczne, w których u pacjentów wystąpił nowy początek objawów neurologicznych wkrótce po wstrzyknięciu preparatu na COVID. U tych dwóch pacjentów stwierdzono dwa różne rodzaje guzów mózgu. Autorzy stawiają hipotezę, że zastrzyki mogą wywoływać stan zapalny, który przyczynia się do rozwoju chorób neuroonkologicznych.

 

Terapia genowa na COVID zabija

 

Gdyby istniał jakikolwiek rozsądny standard bezpieczeństwa, kampania szczepień na COVID zostałaby wstrzymana na początku stycznia 2021 roku. Oficjalny wskaźnik zarejestrowanych zgonów spowodowanych przez zastrzyki na COVID-19 w bazie VAERS przekracza obecnie oficjalny wskaźnik zarejestrowanych zgonów spowodowanych z powodu ponad 70 szczepionek łącznie w ciągu ostatnich 30 lat i są około 500 razy bardziej śmiertelne niż szczepionka przeciwko grypie sezonowej[1], która historycznie była najbardziej niebezpieczna.

Szczepionki na COVID są również pięciokrotnie bardziej niebezpieczne niż pandemiczna szczepionka H1N1, w przypadku której odsetek poważnych skutków ubocznych wynosił 25 na milion[2,3]. W recenzowanym artykule[4] z 24 czerwca 2021 roku, opublikowanym w czasopiśmie medycznym Vaccines, zatytułowanym „The Safety of COVID-19 Vaccination – We Should Rethink the Policy”, międzynarodowy zespół naukowców ostrzega, że za pomocą tych szczepionek {terapii genowych] zabijamy prawie tyle samo osób, ile umarłoby z powodu COVID-19.

Aktualizacja: Ten recenzowany artykuł został wycofany.

SKY News o pompowaniu kowidowych statystyk w WIelkiej Brytanii
Dr Ngozi Ezike o definicji zgonu z powodu COVID-19 – kowidowa metodologia
TVP Info o pompowaniu kowidowych statystyk w Polsce [październik 2020]

 

Na każde oszczędzone trzy zgony z powodu COVID-a, dwie umierają z powodu szczepionek.

 

Aby porównać ryzyko i korzyści, obliczono liczbę osób potrzebnych do zaszczepienia (NNTV), aby zapobiec jednemu zgonowi spowodowanemu przez COVID-19. Dane pochodziły z dużego izraelskiego badania terenowego i dwóch baz danych dotyczących niepożądanych działań leków, jednej z Europejskiej Agencji Leków (EMA) i jednej z holenderskiego rejestru krajowego.

Bezwzględna redukcja ryzyka: Twoja tajna broń w ocenie literatury medycznej – Prof. Brandon Dyson
Redukcja ryzyka względnego na przykładzie 95% skuteczności szczepionek na C-19 – dr Thomas Cowan

Aby zapobiec jednemu przypadkowi zachorowania na COVID-19 przy użyciu szczepionki mRNA firmy Pfizer,  Liczba Potrzebna do Zaszczepienia (NNTV) wynosi od 200 do 700. Liczba Potrzebna do Zaszczepienia dla zapobieżenia jednemu zgonowi wynosi od 9000 do 50000, z 16000 jako szacunkiem końcowym.

W międzyczasie liczba osób zgłaszających niepożądane odczyny poszczepienne na zastrzyki wynosi 700 na 100000 szczepień. W przypadku poważnych działań niepożądanych, na 100000 podanych szczepień przypada 16 zgłoszeń, a liczba śmiertelnych działań niepożądanych wynosi 4,11 na 100000 szczepień.

Ostateczne wyliczenie sugeruje, że na każde trzy zgony COVID-19, którym zapobieżono, dwa są spowodowane szczepionkami. „Ten brak wyraźnych korzyści powinien skłonić rządy do ponownego przemyślenia swojej polityki szczepień” – stwierdzają autorzy w podsumowaniu.

Zrozumcie, że to nawet nie uwzględnia przewidywanego znacznie większego żniwa śmierci spowodowanego jesienną dawką szczepionki na COVID, w wyniku paradoksalnego wzmocnienia odpowiedzi immunologicznej. Te liczby będą eskalować do szokujących wskaźników, gdy zgony zaczną rosnąć jesienią.

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale